Wywiad z André Galvão przed ADCC

Czy mógłbyś opowiedzieć nam coś o swoich przygotowaniach do ADCC?

Trenuje ciężko jak zawsze, w nocy przygotowuje się fizycznie z Camões natomiast rano trenuje grapp ling razem z Josuel’em Distak’iem oraz moim partnerem i mistrzem ADCC, Ronaldo Jacaré. Wszystko idzie w jak najlepszym kierunku i mam nadzieję, że wrócę z Barcelony z nowym tytułem w mojej karierze, oczywiście, jeśli Bóg pozwoli. Czuję się dobrze przygotowany do zawodów.

Czy robisz jakieś specjalne treningi przygotowujące Cię do zawodów?

Tak! Koncentruję się na eksplozywności i szybkości w godzinach porannych. Wieczorem trenuję swoją sprawność fizyczną.

Czego oczekujesz od siebie na tych mistrzostwach?

Mam nadzieję, że zdobędę tytuł mistrza, ale wiem, że nie będzie to łatwe. ADCC Championship ma najlepszych zawodników. Obecnie, wg mojej opinii, ADCC jest bardziej kompleksowe i wiele może się zdarzyć. Dzięki Bogu ja jestem dobrze przygotowany i gotowy na różnego rodzaju sytuacje na macie.

Jak widzisz swoją karierę obecnie?

Każdego dnia widzę, że jestem na dobrej drodze. Jestem bardzo wdzięczny tym, z którymi mogłem walczyć podczas swojej kariery, zarówno w Jiu Jitsu, jak i MMA. Miałem tam najlepszych trenerów i sparingpartnerów, co dało mi motywacje oraz możliwość zrealizowania planów i marzeń. Wciąż jeszcze muszę się dużo nauczyć. Bóg mnie pobłogosławił i jestem bardzo wdzięczny za to wszystko.

Jak Mistrzostwa ADCC zmieniły Twoją karierę?

ADCC to mistrzostwa świata na najwyższym poziomie i dobrze jest być zaproszonym na takie zawody. To zawsze przynosi dużo dobrego, sponsorów, wzrost popularności wśród najlepszych zawodników na świecie itd.

Jak widzisz siebie w środku całego świata Jiu Jitsu?

Zawsze staram się nauczyć jak najwięcej a Jiu Jitsu właśnie daje mi taką szansę, poza tym tutaj zawsze jest coś do udowodnienia.  Lubie to, odkąd zacząłem trenować staram się rozwinąć w tym sporcie. Sądzę, że osiągnąłem dużo i widzę innych zawodników walczących o to samo.

Jakieś słowa, którymi chciałbyś się podzielić ze swoimi fanami i przyjaciółmi?

Chciałbym wam bardzo podziękować za wszystko, chciałbym także podziękować moim sponsorom, Vulkan, Vinac Concorsios, Sinister i Posto do Açai.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *