Wywiad z Alistairem Overemem

Jak jest z twoim treningiem?

Bardzo Dobrze, Każdego dnia udowadniam sobie, że jestem coraz lepszy uczę się wielu technik. Mam wiele do pokazania światu.

Dalsza część wywiadu w środku.Będziesz walczył z Gary Goodridge na Glory 10. Jak myślisz jak potoczy się walka?

Walka będzie bardzo exsplozywna będzie się działo wiele. Zdominuję go.

Alister zakłąda klucz Huntowi na dream 5

Odkąd przeszedłeś do heavyweight z light heavyweight, wyglądasz bardzo imponująco. Pokonałeś Paula Buentello, Lee Tae-Hyun, Marka Hunta, I wygrywałęś z  Mirko „Cro Cop” Filipovicem. Jak sądzisz co jest tego przyczyną?

Mh, masz rację, Lepiej walczy mi się w heavyweight. Moja naturalna kategoria to heavyweight więc zrzucanie wagi kosztuje mnie siły i wytrzymałości. Teraz nie mam tego problemu, pierwsze starcie pokazało moją szybkość i technikę która daje mi przewagę w heavyweight.

 

Alistair na drodze do zwycięstwa nad Paulem Buentello na Strikeforce.

Walczyłeś z „Cro Copem” na DREAM.6, walka zakończyła się wynikiem „No contest”.Wielu ludzi wierzy w to, że to ty wygrywałeś walkę. Powiedz nam co sądzisz/jakby potoczyła się walka gdyby nie to NC.

Totalnie go zdominowałem i każdy to widział. Mirko nie miał już sił, wykończyłbym go jednym ciosem.

Mówisz, że Mirko cię unikał często kucał. Możesz coś powiedzieć o tym?

Mirko mnie unikał ponieważ on chce tylko łatwych rywali. Bardzo skoncentrował się na swoim rekordzie to jest dla niego ważniejsze.


Mirko powiedział, że chce rewanżu na gali noworocznej. Dodał również : „Uwierzcie mi odpłacę się mu po dwukróć gdy się z nim spotkam,  Wierzę, że mecz odbędzie się na gali noworocznej.” Chciałbyś odpowiedzieć na to?

Mam nadzieję, że dojdzie do tej walki, Mam kilka nie spodzianek dla Mirko, ale musimy poczekać czy nie stchurzy tak jak w ostatniej walce.

 

 

3 thoughts on “Wywiad z Alistairem Overemem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *