Występ Chloe Bruce atrakcją gali Strefa Walk

(fot. oficjalny fanpage Chloe Bruce na facebooku)

Czwarty dan Tang Soo Do, posiadaczka rekordu Guinessa w ilości kopnięć w czasie jednej minuty, instruktorka sztuk walki, choreograf filmowy scen walk to tylko niektóre tytuły i funkcje jakie pełni Chloe Bruce, światowej sławy mistrzyni sztuk walki i performenka.

W rozwinięciu więcej informacji oraz materiał video Chloe Bruce Showreel 2010


Po 19 latach treningu sztuk walki Chloe jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych żeńskich postaci w świecie sztuk walk. Występowała także w takich wielkich produkcjach filmowych jak Clash of the Titans 2, Piraci z Karaibów 4 czy Harry Potter. 28 października na Torwarze będziecie mieli jedyną, niepowtarzalną okazję, aby jej występ obejrzeć na żywo! Chloe Bruce będzie bowiem gościem Strefy Walk i zaprezentuje swoje niesamowite umiejętności w trakcie trwania gali Starcie Polsko – Ruskie.

Bilety na Strefa Walk: Emelianenko vs. Dąbrowski dostępne na eventim.pl.

9 thoughts on “Występ Chloe Bruce atrakcją gali Strefa Walk

  1. Css,Yoshi 😀 po tych zdjęciach jest jeszcze lepsza niż myślałem. Kurde jak by to było w Poznaniu to bym wpadł z nią pogadać jak by dało radę 😀
    A na Twoje pytanie odpowiem,Jestem pewny siebie więc nie,nie bałbym się. Jak nie podbijesz to stracisz możliwośc poznania tej czy innej laski. Ma się jedną szansę,więc trzeba mieć nie lada jaja by w dzień podbijać do np takiej Panny 🙂 Ale jesteś facetem i od tego jesteś hehe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *