Wyniki oglądalności KSW16

Info z oficjalnej strony KSW:

„Szesnasta gala „Konfrontacji Sztuk Walki” uplasowała się bardzo wysoko w notowaniach oglądalności zeszłotygodniowych programów telewizyjnych, w grupie docelowej 16-49. Jedynie takie tuzy jak M jak Miłość i „Ranczo” wyprzedziły pod względem oglądalności galę KSW16.
Pojedynek Pudzianowski vs. Thompson uplasował się na trzeciej pozycji tego zestawienia (1 777,97), walka Khalidov vs. Lindland znalazła się na miejscu numer cztery (1 684,34). Na pozycji siódmej tego rankingu znalazło się starcie Dana vs. Sowiński (1 485,50), a na miejscu dziewiątym starcie Valtonen vs. Błachowicz (1 461,97).
Wyniki wręcz rewelacyjne. Widowisko zorganizowane przez Federację KSW w rankingach oglądalności wyprzedziło wiele znakomitych pozycji telewizyjnych, takich jak: X-Factor, Rodzinka.pl i Przepis na życie. „

13 thoughts on “Wyniki oglądalności KSW16

  1. gokuson: Czyli idzie ku lepszemu… 🙂

    To dlatego że pierwsza popudzianowa walka mameda z sakuraiem była strasznie nudna, a później te szybkie submissiony sprawiły że oglodalnosc idzie w górę, no i jeszcze to że na ostatnich dwuch galach także walki nie były nudne jak flaki z olejem, były nokauty i submissiony, żeby zachęcić takiego przecietnego kowalskiego do oglądania mma, musi on zobaczyc jakie mma potrafi byc widowiskowe… dobrze zrobili ze jest mniej walk

  2. Szału nie ma, spodziewałem sie 6 milionów… Może polshit zrobi z mma to samo co teraz przy okazji Adamek – Kliczko, słyszałem, że ma być PPV! Chyba pojade do Wrocka na ta walke. Ciekawe, czy faktycznie bedzie to PPV, na początku mówili, że tak, ale teraz ludzie z polsatu nabrali wody w usta. Walka kliczki z adamkiem jest mega medialna, więc jest to dla polshitu sprawa kolosalnych pieniędzy.

  3. martin:
    Szału nie ma, spodziewałem sie 6 milionów… Może polshit zrobi z mma to samo co teraz przy okazji Adamek – Kliczko, słyszałem, że ma być PPV! Chyba pojade do Wrocka na ta walke. Ciekawe, czy faktycznie bedzie to PPV, na początku mówili, że tak, ale teraz ludzie z polsatu nabrali wody w usta. Walka kliczki z adamkiem jest mega medialna, więc jest to dla polshitu sprawa kolosalnych pieniędzy.

    jest szał, pobili ksw 13 i 14 ale wciąz nie przeskoczyli 12 ciekawe kiedy to nastąpi

  4. Mysle ze go nie kalecza. Po ostatniej gali chyba ze 4 razy powtarzal ze swiatowi zawodnicy beda do nas ”KSW” przyjezdzac na walki a on nie wybiera sie za ocean… Wiec chyba chca go zatrzymac i musza smarowac zielonymi:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *