Wyniki 5. Amatorskiego Pucharu KSW

Za nami 5 edycja Amatorskiego Pucharu KSW, który odbył się 22 listopada na warszawskim Bemowie. Prezentujemy wyniki oraz krótkie podsumowanie przygotowane przez organizatorów.

Piąta edycja Amatorskiego Pucharu KSW, który już trzeci raz gościł na warszawskim Bemowie, po raz kolejny przyciągnęła rzeszę młodych zawodników, chcących sprawdzić się w rywalizacji w amatorskiej formule MMA.

W bemowskiej hali OSiR rozegrano jedenaście kategorii wagowych i zaawansowania, w tym jedną juniorską, sześć w formule ograniczonej i cztery w zawsze najciekawszym full kontakcie. Co ciekawe po raz pierwszy na Amatorskim Pucharze KSW wystąpiły panie, w kategorii do 55 kilogramów bezkonkurencyjna okazała się Katarzyna Urban z warszawskiego S4 Fight Team.

Pełne wyniki zawodów dostępne są tutaj.

Oprócz samych walk, fani zgromadzeni w hali przy ul. Obrońców Tobruku 40 mogli się spotkać z gwiazdami nadchodzącej gali KSW 29: Reload Mariuszem Pudzianowskim, Pawłem Nastulą i Piotrem Strusem. O godzinie 14:00 zawody oficjalny otworzył ich honorowy patron – burmistrz dzielnicy Bemowo Krzysztof Strzałkowski.

Federacja KSW pragnie podziękować burmistrzowi oraz całej dzielnicy za pomoc w organizacji wydarzenia oraz sponsorom za ufundowanie nagród dla uczestników: Professional Fighter, Pit Bull West Coast, KSW Squad, Ubisoft producent gry FarCry, restauracja Champions, 4Sports Lab oraz Grupa DSF.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.