Wiemy z kim zmierzy się Różalski

sherdog.com

Dwudziestosześcioletni reprezentant Rosji Vitaly Shemetov będzie przeciwnikiem Marcina Różalskiego w jego drugim pojedynku na zasadach MMA.

Popularny „Różal” zadebiutował w formule MMA w marcu tego roku na piętnastej gali KSW, gdzie przez TKO pokonał innego reprezentanta naszego kraju, Marcina Bartkiewicza. Dwa miesiące po pierwszej walce zobaczymy go po raz kolejny, po raz kolejny na KSW.

Shemetov jest dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem wszechstylowej walki wręcz od Polaka. Stoczył siedemnaście zawodowych walk, wygrał osiem i dziewięć razy przegrywał. Wywodzi się ze sportów uderzanych. Był Mistrzem Rosji w muay thai i Turcji w K-1. Mierzy sto osiemdziesiąt cztery centymetry wzrostu i waży sto pięć kilogramów. Mieszka w Omsku i trenuje w tamtejszym klubie Shembros.

Pojedynek tych dwóch zawodników zapowiada się bardzo interesująco z racji, że obaj preferują uderzanie i kopanie. Obaj walczyli w K-1 i zapewne obaj będą chcieli zakończyć walkę przed czasem przy pomocy swoich niebanalnych umiejętności kickbokserskich. Czy tak będzie? Okaże się wkrótce.

konfrontacja.com

8 thoughts on “Wiemy z kim zmierzy się Różalski

  1. desper: troche smiesznie dawac zawodnikowi w drugiej walce przeciwnika majace 17 stocznonych walk :d

    ale, ale
    Różal miał jedną walkę w MMA, ale był też mistrzem europy czy świata w MT. Chodzi mi o to, że nie jest w ringu nowicjuszem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *