Paulo Thiago i Dave Mitchell na UFC Rio

tatame.com

 

Paulo Thiago jest jednym z brazylijskich zawodników, którzy mają wystąpić na UFC Rio. W rozmowie telefonicznej z Tatame, zawodnik powiedział że podpisał kontrakt na walkę z Davidem Mitchellem 27 sierpnia w HSBC Arena.

„Podczas tej gali będę się czuł jak w domu ponieważ nakarcie walk jest sporo zawodników z Brazylii a poza tym nie będzie konieczności podróżowania i przyzwyczajania się do zmiany czasu. Wszystko idzie na moją korzyść i to jest świetne”, mówi zawodnik, podekscytowany możliwością walki na historycznej gali. „To będzie wielka impreza w Brazylii, jeśli reszta się skupi, będziemy mieli szansę na wygraną. Chcę wygrać na UFC Rio i dobrze się bawić”.

Jeśli chodzi o jego przeciwnika, Paulo już wie z kim będzie musiał stanąć do walki. „Zauważyłem, że mój rywal poddaje przeciwników. Ma na swoim koncie jedenaście zwycięstw i aż dziewięć przez poddanie, więc musi być dobry. Walczył tylko raz w UFC, ale oglądałem video z jego pozostałych walk więc będę mógł się dobrze przygotować. Jest dobrym grapplerem i lubi poddawać przeciwników kiedy jest gardzie oraz z pleców, będę więc miał nad czym pracować. Chcę trenować walkę w parterze, obalenia i wszystko to co będzie mi potrzebne w walce.”

Poniżej pełna karta walk w której główną walką będzie pojedynek Anderson Silva vs. Yushin Okami.

UFC Rio

Data: 27 sierpnia, 2011

Miejsce: HSBC Arena, Rio de Janeiro, Brazylia

 

– Anderson Silva vs. Yushin Okami;

– Maurício Shogun vs. Forrest Griffin;

– Edson Barboza Junior vs. Ross Pearson;

– Paulo Thiago vs. David Mitchell;

– Thiago Tavares vs. Spencer Fisher;

– Luiz Cane vs. Stanislav Nedkov.

– Yuri 'Marajó’ Alcântara vs. Mackens Semerzier;

– Maiquel Falcão vs. Tom Lawlor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *