Wice Prezydent Affliction Mówi o Kilku Sprawach.

Po miesiącach negocjacji i pogłosek, firma odzieżowa Affliction wystąpiła z cienia, by ogłosić swoje wejście do promocji walk.

W swoim wystąpieniu w programie „Inside MMA” tydzień temu, vice prezydent Affliction Tom Atencio, przedstawił fight card do gali która odbędzie się 19 Lipca w Honda Center w mieście Anaheim, prezentując liste najlepszych wojowników w tym „ulotnego” Fedora Emelianenko.

Kilka opublikowanych sprawozdań mówiło o tym że Emelianenko żąda między $1.5 a $2 miliona dolarów za walke. „to nie prawda” powiedział Atencio serwisowi MMAWeekly.com „to wszystko plotki.”

Atencio nie wyjawił pieniędzy jakich Emelianenko dostanie za walke, ale mówi, „To jest znaczna ilość pieniędzy, ale to nie jest aż tak wysoka suma.”

Z imionami jak Emelianenko, Sylvia, Josh Barnett, czy Matt Lindland -którzy są wysoko płatnymi wolnymi agentami – jest oczywiste, że promowanie zaczyna się na bardzo wysokim poziomie. Atencio mówi, w porządku. i nie oczekuje wielkich zarobków 19 lipca.

„Jedyni ludzie, którzy robią pieniądze w tym biznesie to UFC i Coker Scott z Strikeforce. Czy planujemy robienie pieniądzy na pierwszych pokazach? Absolutnie nie . Druga i trzecia gala? Jak dobrze pójdzie.”

source: Mmaweekly

w0jt/SFD.PL

Dyskusje na forum : TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *