Shogun o powrocie do zdrowia, Universidade da Luta, Chucku Liddellu

Mauricio „Shogun” Rua pojawił się w MMA jako fenomen. Zdominował swoją kategorie wagową w Pride używając stompów i przyciągającym stylem walki. Wraz z upadkiem Japońskiej organizacji, naturalny był wybór Brazylijczyka: UFC.

Brazylijczyk przybył do Amerykańskiej organizacji by zdobyć mistrzostwo, ale również by zmierzyć się z największym wyzwaniem zdobycia pasa wagi półciężkiej, w której walczy Quinton Jackson. W debiutującej walce Shogun zmierzył się z Forrestem Grifinem, który ciężko znokautował Mauricia.
Młodszy brat Murilo Ninja rozmawia z GRACIEMAG.com o chęci walki z Chuckiem i powrocie do zdrowia.

Powrót do zdrowia

„Podnoszę ciężary, mam fizjoterapie i codziennie pływam. Mój fizykoterapeuta pozwali mi lekko sparować w następnym tygodniu, ale zamierzam pojechać z bratem na jego walkę za trzy tygodni na Hawaje. Zdecydowałem, że po powrocie powrócę do treningów.”

Universidade da Luta (Uniwerytet walki)

„Zdecydowaliśmy pozostać w Brazylii. Będziemy mieli wielką mate 135 metrów kwadratowych. Będziemy mieli najlepszy obiekt w Brazylii”

„udowodnię wszystkim, że będę dobrze przygotowany”

Chuck Liddell

„Szanuje go jako zawodnika i myślę, w dodatku będąc wojownikiem. Oglądam go od kiedy zacząłem walczyć. Moim fani mogą być pewno na 100%, że powrócę. Warto czekać na niego by by walczył ze mną pod koniec roku. Jeżeli miał bym wybierać z kim walczyć po powrocie to wybrał bym jego, na pewno i mam nadziej że przyjmie walkę.”

graciemag.com

GSP/sfd.pl

Więcej na forum : http://www.sfd.pl/Shogun_o_powrocie_do_zdrowia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *