Wanderlei Silva w Polsce!

19-20 listopad na zaproszenie firmy Sports Technology przyleci do Polski  legendarny zawodnik Pride i UFC Wanderlei Silva. Będzie to już kolejne tego typu przedsięwzięcie Sports Technology, która ostatnio gościła w Polsce na seminariach Mistrza K-1 i MMA Alistaira Overeema.

Wanderlei Silva w swojej bogatej i wieloletniej karierze był Mistrzem IVC w wadze półciężkiej (1999),a w latach 2003 -2007 Mistrzem PRIDE FC w wadze średniej.

Od 1996 roku do 2011 stoczył w MMA 46 walk, w tym zaliczył 33 zwycięstwa,11 porażek , 1 remis i 1 walkę NC. Na rozkładzie ma takie sławy jak: Michael Bisping, Kazushi Sakuraba, Dan Henderson, Guy Mezger, Keith Jardine, Ricardo Arona, Kazuyuki Fuijta, Kazuhiro Nakamura, Hidehiko Yoshida ,Quinton Jackson, Shungo Oyama, Eugene Jackson.

Podczas pobytu w Polsce Wanderlei Silva odwiedzi dwa miasta, gdzie weźmie udział w seminariach sportowych z zakresu MMA.

Sports Technology organizator seminariów z Wanderlei Silva jest wyłącznym dystrybutorem produktu R2F – Ready to Fight rekomendowanego dla zawodników MMA.

Bliższe szczegóły już wkrótce.

16 thoughts on “Wanderlei Silva w Polsce!

  1. Kurwa jak przez ostatnie miechy susza w Polsce tak na jesień zajebistych imprez związanych ze sportami walki od groma!Kliczko-Adamek,Uszol-Alex,MMAatack,ksw 17,seminarium z Wandem.Jak to wszystko ogarnąć czasowo żeby te imprezy zaliczyć jeśli człowiek żyje aktywnie i ma w chuj na głowie.Wspomnę jeszcze ile zarwanych nocy przed telewizorem-półfinał Strikeforce w ciężkiej,Rampage-Jones,pózniej Ali-Lesnar na zimę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *