Walt Harris skorzysta z oferty Alistaira Overeema dotyczącej wspólnych treningów

Douglas P. DeFelice /Getty Images

Walt Harris powiedział, że przyjmie ofertę Alistaira Overeema dotyczącą wspólnych treningów po tym, jak przegrał z nim na gali UFC on ESPN 9.

W głównym pojedynku wieczoru na gali UFC na ESPN 9 w Jacksonville na Florydzie, Walt Harris wrócił do Oktagonu po rodzinnej tragedii, aby zmierzyć się z Alistairem Overeemem. Była to ważna walka dla dywizji ciężkiej i niewiele brakowało, aby „The Big Ticket” skończył „The Reem’a” w pierwszej rundzie.

Jednak Overeem przejął inicjatywę w drugiej rundzie po tym, jak wyprowadził kopnięcie w głowę i uderzenie, które powaliło Harrisa i zakończył walkę uderzeniami w parterze. Po zatrzymaniu walki można było usłyszeć, jak Overeem powiedział Harrisowi, że powinni razem trenować. Zdaje się, że  Harris chce skorzystać z tej oferty.

„Piękna rodzina bracie! Wkrótce się odezwiemy, by przyjąć tę ofertę! Jesteś super gościem! #GirlDads.”

Gdyby Walt Harris i Alistair Overeem rozpoczęli wspólne treningi, nie byłby to pierwszy raz, kiedy Holender trenowałby z byłym rywalem. Po porażce przez TKO z Curtisem Blaydesem na UFC 225, obydwaj stali się partnerami treningowymi i trenują razem do dziś.

Nie ma wątpliwości co do tego, że Overeem i Harris mogą sobie nawzajem pomagać. Zadziwiające jest również to, że byli przeciwnicy chcą sobie nawzajem pomagać.

Po zwycięstwie, Alistair Overeem powrócił na ścieżkę zwycięstw po ostatniej porażce przez nokaut z Jairzinho Rozenstruikiem. Holender ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda mu się dotrzeć do walki o tytuł zanim zakończy karierę.

Walt Harris z kolei na cztery ostatnie walki trzykrotnie wygrywał, a jedna walka z Andreiem Arllovskim została zmieniona na nierozstrzygniętą. „The Big Ticket” pokonał przez TKO Daniela Spitza i Sergeya Spivaka oraz Alexeya Oleynika przez KO. Harrris jest nadal w pierwszej dziesiątce dywizji ciężkiej, więc w kolejnych walkach może pracować nad tym, aby awansować wyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *