Walka Travis Browne vs. Aleksei Oleinik planowana na galę UFC 213

Jeff Bottari & Esther Lin/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Źródła bliskie tej sprawie poinformowały, że UFC planuje zestawienie pojedynku między Travisem Browne i Alekseiem Oleinikiem na gali UFC 213.

Dla Travisa Browne (18-6-1) kolejna walka będzie bardzo ważna, ponieważ może ona zdecydować o jego dalszym być albo nie być w UFC po trzech porażkach z rzędu. Browne przegrywał pojedynki z byłymi mistrzami wagi ciężkiej Cainem Velasquezem i Fabricio Werdumem oraz w ostatniej walce z Derrickiem Lewisem. Ostatnie zwycięstwo „Hapa” odniósł w styczniu ubiegłego roku z Mattem Mitrione, który stoczył już dwie walki w Bellatorze.

Alexei Oleinik (51-10-1) jest w lepszej sytuacji od Travisa, ponieważ odkąd przeszedł do UFC w listopadzie 2014 roku stoczył cztery walki wygrywając trzy z Anthonym Hamiltonem, Jaredem Rosholtem i w  ostatnim pojedynku z Viktorem Pesta, a porażkę odniósł w przedostatniej walce z Danielem Omielańczukiem. Porażka ta zakończyła znakomitą serię 11 zwycięstw „Boa dusiciela”.

Na gali UFC 213 planowanej na 8 lipca zestawiona jest jeszcze inna ciekawa walka w wadze ciężkiej między Alistairem Overeemem i Fabricio Werdumem, która będzie już trzecim starciem między tymi dwoma zawodnikami. Bilans ich walk to remis, więc będzie to decydujące starcie. Innym interesującym pojedynkiem tej gali będzie walka w wadze półśredniej między Robbie Lawlerem i Donaldem Cerrone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *