Walka Rampage vs Shogun jeszcze nie teraz

(fot. bjpenn.com)

Quinton „Rampage” Jackson napisał na swoim twitterze dwie ważne informacje, które dotyczą planowanej walki z Mauricio Rua. Pierwszą z nich jest informacja, że doznał kontuzji kolana i będzie musiał przejść operację, co znacząco opóźni jego starcie z Shogunem.

Drugą informacją jest zapewnienie Jacksona o tym, że nigdy więcej nie wyjdzie do walki z niedoleczoną kontuzją i najwyraźniej traktuje to dość poważnie skoro planuje podwójną operację na oba kolana.

Po długiej kampanii prowadzonej przez Quintona, UFC ogłosiło w zeszły wtorek, że pozwolą mu stoczyć jeszcze jedną, ostatnią walkę. Pojedynkiem miał być rewanż z Mauricio Rua.

Nasuwają się teraz pytania, czy do walki w ogóle dojdzie. Shogun jest podatnym na kontuzje zawodnikiem i mimo, że obecnie jest w formie nie oznacza to iż nic nie wyniknie do powrotu Jacksona. Czekanie na Rampage’a raczej też nie wchodzi w grę i najwidoczniej czeka nas starcie Mauricio z dobrze znanym przeciwnikiem – TBA 😉

5 thoughts on “Walka Rampage vs Shogun jeszcze nie teraz

  1. Henderson jest wolny a rewanż by był hitem, Davis, Machida i Bader tez sa wolni, tylko jak ich zestawia?
    rewanż Shoguna z Machidą mógłby byc eliminatorem do walki z Hendersonem by nastepnie zawalczyć z Bonsem. Davids vs Bader również jest dosc ciekawym zestawieniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *