Walka Pedro Munhoza z Johnem Dodsonem usunięta z rozpiski UFC Fight Night 125

fansided.com

Brazylijska gala straciła co-main event.

Jak poinformował Guilherme Cruz z portalu MMAFighting, walka w kategorii koguciej pomiędzy Johnem Dodsonem (19-9, 8-4 w UFC, #8 w rankingu UFC) i Pedro Munhozem (15-2 1 NC, 5-2 1 NC w UFC, #10 w rankingu UFC) nie odbędzie się. Kilka godzin temu, podczas ważenia Young Punisher wniósł na wagę 140 funtów przekraczając wyznaczony limit 135 funtów. Rywal Munhoza, John Dodson zdecydował, że nie zaakceptuje rywalizacji w formule catchweight i pojedynek ostatecznie został odwołany.

Cruz poinformował także, że przyczyną problemów z wagą kilku zawodników najprawdopodobniej była awaria w hotelu, w wyniku której nie było gorącej wody tak potrzebnej podczas zbijania wagi. Poza Pedro także Eryk Anders (10-0, 2-0 w UFC) i Michel Prazeres (23-2, 7-2 w UFC) przekroczyli limity wagowe, bohater walki wieczoru zrobił wagę za drugim podejściem zaś rywal Prazeresa, Desmond Green (20-6, 1-1 w UFC), zgodził się na walkę w formule catchweight.

Nowym co-main eventem gali mianowano starcie Valentiny Shevchenko (14-3, 3-2 w UFC, #1 w rankingu UFC) z Priscilą Cachoeirą (8-0, 0-0 w UFC).

Gala rozpocznie się o 1:30 czasu polskiego walką Deivesona Figueredo z Josephem Moralesem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.