Walka Nicco Montano vs Valentina Shevchenko w planach na UFC 228

Brandon Magnus & Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Wygląda na to, że walka między mistrzynią wagi muszej Nicco Montano, a Valentiną Shevchenko jest coraz bliżej sfinalizowania, ponieważ z ostatniego raportu wynika, że zawodniczki zgodziły się na pojedynek.

Do walki między Montano i Shevchenko miałoby dojść na gali UFC 228, która ma się odbyć 8 września, ale wciąż nie jest znane miasto ani arena na której miałaby się odbyć ta gala.

„The Bullet” napisała na swoim Twitterze wiadomość do Montano, zachęcając mistrzynię wagi muszej do podpisania umowy na walkę jako pierwsza, ponieważ Shevchenko nie ma zaufania do Montano.

„Hej Nicco, w końcu! Najpierw podpisz umowę na walkę. Już raz zmieniłaś zdanie. Nie uwierzę, zanim nie zobaczę podpisanych przez ciebie papierów. Do zobaczenia w Oktagonie #UFC228 #8września.”

Jest to niejako kolejna odpowiedź Shevchenko na oświadczenie Montano sprzed trzech dni w którym poinformowała, że jest już gotowa do powrotu do rywalizacji i że chce zmierzyć się z Valentiną.

Oczekiwana walka Shevchenko vs. Montano może wkrótce zostać oficjalnie ogłoszona, ponieważ Chris Taylor z BJPENN.com poinformował, że obydwie zawodniczki zgodziły się ustnie na ten pojedynek, ale musimy jeszcze poczekać na oficjalne ogłoszenie tej walki.

„Umowa nie została jeszcze podpisana, ale powiedziano mi, że doszło do ustnego porozumienia w związku z pojedynkiem Valentiny Shevchenko z Nicco Montano o tytuł na gali UFC 228.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *