Walka Milliona Manhoefa

Syn Melvina Manhoefa – Million Manhoef, stoczył niedawno zdaje się swój pierwszy pojedynek. Prezentuje bardzo widowiskowy i agresywny styl walki, zupełnie jak jego tata.

Nadesłał @ dbgothic.

15 thoughts on “Walka Milliona Manhoefa

  1. To jego przeciwnicy będą mieli mikro urazy mózgu 🙂 Zresztą chyba nie będzie walczył zbyt często?
    Nieźle daje czadu. Zwróćcie uwagę na pracę nóg, próbuje w dynamiczny sposób podchodzić do przeciwnika z różnych stron. Cieszy oko.

  2. powiem wam ze widac ze tatus odpowiednio sie nim zajal. te kombinacje bokserskie+ lowkicki to tak jak bym widzial duzego manhoefa. dzieciak naprawde wymiata i ma swietna technike(jak na swoj wiek). jestem pod wrazeniem.

    ps. chyba tylko czarnuch moglby nazwac swoje dziecko „million”

  3. Luxtc co ty gadasz, wcale nie trzeba zaczynac od malego, jest duzo mistrzow, legend co zaczynali od wieku 16 17 18 lat. A co do mikrourazow to nie wiem nie znam sie tyle na medycynie ale przy takiej sile ciosow i ochronieniu glowy to raczej sie rowna z tym jak by na podworku gral w pilke albo co innego robil, bo ja jak bylem maly to ciagle chodzilem osiniaczony. Pozatym doswiadczony wojownik wie co robi, co moze grozic itp wiec WAR KURWA !! 😀

  4. Nie chrzańcie z tymi mikrourazami mózgu. Oni nie mają na tyle siły żeby sobie zaszkodzić a poza tym mają ochronę głowy. Jasne a sędzie przerywa walke bo sie dzieciakowi siku zachciało a nie dlatego ze był zamroczony.

  5. Zipppp – zgadza się, jest wielu mistrzów. Ale zwróć uwagę na to na jak wysokim poziomie są teraz mistrzowie. Kiedy młody Manhoef będzie dorosły, prawdopodobnie okaże się ten poziom jeszcze wyższy. Oczywiście jeśli młody nie wybierze innej drogi 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *