Walka Khalidova z Pudzianem jest możliwa

(fot. PAP/Adrian Starus)

Na oficjalnej stronie Mameda Khalidova (http://khalidovmamed.pl) pojawił się wpis mówiący o tym, że walka tych dwóch zawodników Federacji KSW jest prawdopodobna, chociaż próżno szukać informacji, kiedy i gdzie mogłaby się odbyć.

Nie jest także pewne czy właściciele KSW oraz sam Mariusz Pudzianowski zgodziliby się na taki pojedynek z oczywistych względów. Zarówno Pudzian jak i Khalidov są dla KSW największymi skarbami  i to oni ściągają na gale i przed telewizory najwięcej ludzi, dlatego też ewentualna porażka jednego z nich byłaby sporym ciosem. Mamed zdaje sobie sprawę, że walka z tak ciężkim i silnym przeciwnikiem jak Mariusz może być bardzo trudna i może się wiązać z kontuzją. Mariusz Pudzianowski natomiast na pewno ma świadomość, że Mamed to świetny zawodnik i groźny przeciwnik, którego nie należy nigdy lekceważyć, nawet jeśli jest między nimi taka różnica wagi i siły. Na chwilę obecną Mamed jest skupiony na swojej kolejnej walce na KSW w maju z zawodnikiem, którego właściciele federacji starają się zakontraktować. Hector Lombard jest prawdopodobnym przeciwnikiem dla Mameda chociaż ta kwestia nie jest jeszcze stu procentach potwierdzona.

Teraz jednak będę walczył w maju na gali KSW. Na 90 procent moim przeciwnikiem będzie Hector Lombard. To bardzo mocny przeciwnik. Chciałbym próbować także swoich sił za granicą, ale nie może to wykluczać walk w Polsce, bo na promocji KSW chcę się skupić najbardziej. Zależy mi na tym, by ta organizacja była coraz mocniejsza.

23 thoughts on “Walka Khalidova z Pudzianem jest możliwa

 1. po pierwsze to nie możliwe kto takie bzdury wymyśla taki duży limit wagowy miedzy nimi to zabójstwo dla obojga… a jak do tego dojdzie to KSW zejdzie na takie psy że już na żadną gale ich nie pojadę i Polsatu w dzień gali już też nie włączę…

 2. przeraża mnie poziom myślenia tych „pseudofanów” mma w Polsce. zupełnie inne kategorie wagowe a każdy wywala jęzor na myśl o takiej walce. show jakie chcecie oglądac napewno znajdziecie na WWE polecam gorąco bo podejrzewam ze na prawdziwym mma sie nie znacie …to są przykłady najman vs burneika … pudzian vs khalidov…nie mowiac o braciach mroczkach i małyszu ..bo na bank ktos chcialby to zobaczyc ;/;/;/żenada

 3. Bardzo głupi pomysł, nawet wątpię aby mamed chciał taką walkę , a pudzian zgrywa kozaczka, niech pudzian schudnie do wagi khalidova i wtedy niech próbuje, jeśli chcą lżejszego z cięższym to niech pudziana z kimś innym wystawią ale nie z khalidovem, szkoda czasu na takie sranie dla mameda. Antoni chemielewski niech zawalczy z pudzianem

 4. Ej bez paniki Ziomble. Przecie to czysto teoretyczny wkręt, zeby takie palikany jak co po niektorzy łykneli. Duzy limit wagowy Mamed na bankomat warzy normalnie z 95 kilo Pudzian by zbil do 105-10 a czy jest pewne ze Mamed by wygrał ? jedno jest pewne, śmierc.

 5. co z tego że różną waga, jakby byłą najważniejsza , w pride zdaje sie było jakiś chudzielec z 200kg.

  Możliwa ale nie potrzebna, i tak jej nie będzie nie ma co sie podniecać.
  Chociaż w wolnym czasie mogli by coś zrobić zawodnicy sie nie przemęczają 3 walki na rok to mogliby 4 zrobić.

 6. To są już żarty- nie mam pojęcia po co ta walka miałaby się odbyć :/ wiadomo kto by ją wygrał,tylko po co taki przystanek na drodze Mameda który ma wiele do pokazania na świecie póki jeszcze czas.

 7. Bzdury, to nie są lata 90 gdzie może były takie pojedynki na UFC itd. Zauważyłem że Mamed woli walczyć z obcokrajowcami (tj. niePolakami). mamedowi taka walka nic by nie dała sportowo a znów kasę ktoś by zarobił. Odnośnie Hecotra z całym szacunkiem mamed nie miałby z nim szans.

 8. moze ta walka sie odbedzie jako rozgrzewkowa dla Mammeda ,szybko go oplecie jakas dzwigia albo rozkwasi.Tylko to moze byc ostatnia walka Pudziana ,potem nawet do Familliady go nie wezma .

 9. czystomarketingowa bajeczka haha pudzian niech da na luz z tym mma bo to nie dla niego (chyba ze rekreacyjnie) a Mamed niech leci dalej bo dobry chlopak jest i szkoda zeby zmarnowal swój talent…

 10. no nie wiem czy jak by Pudzian nie ***** mameda ale tak porządnie to czy ten na dechy by nie poleciał.Jaka jest różnica w wadze i masie.chociaż osobiście lubię jednego tu miałbym poważny problem u bukmachera na którego postawić.Mam nadzieję że do walki nie dojdzie bo o ile mi wiadomo to ani jeden ani drugi problemu do drugiego nie ma wiec nie wiem czy jest sens żeby odbyła się taka walka jak już to lepiej by ściągnęli kogoś dla jednego i drugiego a nie polaków dzielą.Takie jest moje zdanie w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *