Jan Błachowicz kontra David Branch na KSW18

(fot. sherdog.com)

Konfrontacja.com

„Pragniemy poinformować, że karta walk gali KSW18 jest już kompletna. Ostatnią niewiadomą był rywal Jana Błachowicza. Dziś, gdy kontrakt jest już podpisany możemy poinformować, że najlepszy zawodnik wagi półciężkiej w Polsce zmierzy się z Amerykaninem David’em Branch’em.”

Rekord MMA Brancha to 10-2. Zawodnik ma za sobą walki w takich organizacjach jak UFC, Bellator i Shark Fights. Walczył z takimi zawodnikami jak Tomasz Drwal czy Rousimar Palhares. W zeszłym roku stoczył dwa pojedynki w których odniósł jedną porażkę właśnie z Palharesem przez poddanie. W tym roku stoczył już jedną walkę wygrywając przez decyzję z Dominique Steele na gali Pure MMA – The Beginning w Stanach Zjednnoczonych.

6 thoughts on “Jan Błachowicz kontra David Branch na KSW18

  1. no widać, nie dali blahowiczowi jakiejś legendy czy emeryta, dali kompletnego zawodnika nieznanego, który ma trochę nudny styl walki, dlatego po porażce w UFC dana go wypierdolił.
    Nie jestem zaskoczony negatywnie, ale też nie pozytywnie, można powiedzieć średnio, no ale dobry przeciwnik na przetarcie dla błahowicza, po tej walce błąhowicz w maju mam nadzieję dostanie kogoś z wyższej półki, jeśli chodzi o umiejętności i o popularnośc np. ryan jimmo albo keith jardine ;D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *