Walka Islam Makhachev vs. Thiago Moises nowym pojedynkiem wieczoru gali UFC on ESPN 26

Islam Makhachev i Thiago Moises po raz pierwszy w swojej karierze w UFC znajdą się w centrum uwagi po tym, jak ich pojedynek awansował do miana walki wieczoru gali UFC on ESPN 26.

Islam Makhachev (19-1 MMA, 8-1 UFC) i Thiago Moises (15-4 MMA, 4-2 UFC), mieli się spotkać na gali UFC on ESPN 26 zaplanowanej na 17 lipca, ale teraz będą walczyć w pięciorundowym pojedynku wieczoru w UFC Apex w Las Vegas. Osoby z otoczenia poinformowały Johna Morgana z MMA Junkie o zmianie, która nastąpiła po tym jak Max Holloway został zmuszony do wycofania się z walki wieczoru przeciwko Yairowi Rodriguezowi.

Makhachev, który jest sklasyfikowany na #9 miejscu w rankingu wagi lekkiej UFC, ma za sobą siedem wygranych walk w wadze 155 funtów i jest po zwycięstwie przez poddanie nad Drew Doberem na UFC 259 w marcu.

Zamiast walki z czołowym zawodnikiem dywizji, o którą zabiegał, zmierzy się z notowanym na #14 pozycji w rankingu Moisesem, który ma na koncie zwycięstwa nad Alexandrem Hernandezem, Bobbym Greenem i Michaelem Johnsonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *