Walka Demetriousa Johnsona z T.J. Dillashawem planowana na sierpniową galę w Seattle

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Czy podopieczny Duane’a Ludwiga zawalczy o pas wagi muszej?

Niestety kontuzja pleców Cody’ego Garbrandta (11-0, 6-0 w UFC) okazała się na tyle poważna, że reprezentant Team Alpha Male musiał wycofać się z walki z T.J. Dillashawem (14-3, 10-3 w UFC, #2 w rankingu UFC), do której miało dojść podczas gali UFC 213. Z tego powodu Dillashaw zaczął zabiegać o walkę z mistrzem wagi muszej, Demetriousem Johnsonem (26-2-1, 14-1-1 w UFC).

Jak widać działania byłego mistrza wagi koguciej przynoszą efekt, ponieważ dziennikarze informują o tym, że największa organizacja MMA na świecie planuje zestawienie T.J. z Demetriousem na sierpniowej gali w Seattle.

Dodatkowo, Ariel Helwani poinformował, że w razie kontuzji któregoś z zawodników w zastępstwie ma wystąpić Ray Borg (11-2, 5-2 w UFC, #3 w rankingu UFC).

One thought on “Walka Demetriousa Johnsona z T.J. Dillashawem planowana na sierpniową galę w Seattle

  1. Demetrius wolal z Borgiem. bo chce rekord pobic i mu latwiej by bylo. Tylko co znaczy rekord w takiej dywizji… to jak dominacja Cyborg w swojej. Nie ma duzo zmutowanych bab cwiczacych w kategorii Cyborg. wiec poziom nie za wysoki. To samo o dywizji DJ. nie jest za mocna plus ci. co tam walcza to scinaja wage mocniej. bo kat wyzej obskakiwali wpierd…
    Tak plakal o kasowe walki. dostal propozycje od rozpoznawalnego przeciwnika i juz sie chcial wykrecic. Na szczescie. federacja w koncu wyczula zarobek na tej kategorii i ich zestawi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *