Walka Cavalari vs Saki na GLORY 28 w Paryżu zagrożona przez kontuzję Gokhana Saki

Gokhan Saki

Pojedynek uważany ze jedną z najlepiej zapowiadających się walk w tym roku między Saulo Cavalari i Gokhanem Saki może nie dojść do skutku.

Powodem tego jest kolejna kontuzja Gokhana Saki o czym poinformował na Twitterze Thom Harinck, trener Saulo oraz założyciel teamu Chakuriki Gym. Pojedynek między Cavalarim i Sakim miał się odbyć w marcu na gali GLORY 28 w Paryżu.

Pozostaje więc pytanie kto zostanie wybrany jako zastępstwo za Sakiego? Do wyboru jest całkiem sporo dobrych i groźnych rywali jak chociażby Mourad Bouzidi, Danyo Ilunga, Zack Mwekassa i Artem Vakhitov. W tej samej dywizji są również Filip Verlinden, Brian Collette, czy Aleksandr Stetcurenko.

Gokhan Saki swoją ostatnią walkę stoczył w kwietniu zeszłego roku na gali GFC Fight Series 3 w Dubaju gdzie na punkty pokonał Sebastiana Ciobanu. Jeżeli chodzi o ostatnią walkę w GLORY, to Saki stoczył ją bardzo dawno bo w kwietniu 2014 roku na gali GLORY 15 na której pokonał przez TKO Tyrone Sponga.

Saulo Cavalari ma za sobą cztery wygrane walki z czego dwie ostatnie z zeszłego roku wygrał z Artemem Vakhitovem przez niejednogłośną decyzję oraz Zackiem Mwekassa przez większościową decyzję. Pojedynek z Rosjaninem na gali GLORY 20 był eliminatorem do walki o tytuł wagi półciężkiej. Walka o pas z Zackiem Mwekassa odbyła się na połączonej gali Bellator MMA & GLORY: Dynamite 1.

One thought on “Walka Cavalari vs Saki na GLORY 28 w Paryżu zagrożona przez kontuzję Gokhana Saki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *