Volkan Oezdemir zapowiada, że w walce o pas nie okaże szacunku Danielowi Cormierowi

Per Haljestam-USA TODAY Sports

Pretendent do tytułu wagi półciężkiej Volkan Oezdemir okazuje sobie wzajemnie z Danielem Cormierem dużo szacunku, ale to się zmieni, gdy dojdzie do walki.

20 stycznia Oezdemir stanie do pojedynku z mistrzem wagi półciężkiej Cormierem, by odebrać mu tytuł na gali UFC 220. Pojedynek odbędzie się TD Garden w Bostonie. Podczas ostatniego odcinka programu „The MMA Hour”, Oezdemir wyjaśnił dobre relacje między nim a Cormierem oparte o wzajemnym szacunku.

„Walkę buduje się na szacunku i kilku żartach gdzieś na boku. To jest bardzo zabawne. Podoba mi się sposób, w jaki to wszystko się toczy. Myślę, że to dobry kierunek. Niektórzy ludzie mogą być zmęczeni trash talkiem w MMA. Cormier jest facetem z klasą, jest naprawdę skromnym mistrzem. Myślę, że wszystko, co zrobił, zrobił to dobrze.”

Nie oznacza to, że taka sytuacja będzie trwała wiecznie. „No Time” uświadomił sobie, że kiedy nadejdzie noc walki, nie będzie już tej przyjaźni i miłej atmosfery.

„Nie chodzi o to, co jest teraz teraz. Chodzi o to, co przyniesie dzień walki. Tego wieczoru nie okażę mu żadnego szacunku.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.