Dana White zapowiada pozwanie Manny’ego Pacquiao jeśli plotki o jego walce z Conorem McGregorem okażą się prawdziwe

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Prezydent UFC Dana White nie zamierza pozostać biernym jeśli negocjacje dotyczące walki Manny’ego Pacquiao i Conora McGregora okażą się prawdziwe.

Pod koniec zeszłego tygodnia pojawił się raport mówiący o tym, że bokser Manny Pacquiao rozpoczął rozmowy na temat pojedynku z mistrzem wagi lekkiej UFC Conorem McGregorem. W raporcie tym napisano, że obaj zawodnicy mają być zestawieni do walki w kwietniu 2018 roku.

Zapytany przez MMAFighting.com o ten raport, Dana White zareagował dosyć ostro zapowiadając, że jeśli te doniesienia okażą się prawdziwe, to pozwie Manny’ego Pacquiao.

„To byłoby dziwne, ponieważ (McGregor) jest związany z nami kontraktem. Jeśli to prawda, będę pozywać Manny’ego Pacquiao i kogokolwiek, kto go reprezentuje, więc zakładam, że to nieprawda. Tak, kolejna walka Conora jest w UFC.”

Dana White nie jest jedynym promotorem, który nie myśli zbyt poważnie o tych plotkach. Promotor Pacquiao, Bob Arum, który ma zresztą na pieńku z Whitem, również zabrał głos w tej sprawie w sobotni wieczór po walce Vasyla Lomachenko z Guillermo Rigondeaux. Arum powiedział, że ludzie Pacquiao skontaktowali się z McGregorem już kilka miesięcy temu, ale w tej chwili nic z tego nie wyszło i że nie jest szczególnie zainteresowany tą walką.

„Czy to prawda, że Pacquiao kontaktował się w tej sprawie z McGregorem? Tak, ale to stare wiadomości.

Zrobiłbym to dla Manny’ego, ale dla mnie, gdybym promował tę walkę, powiedziałbym wszystkim z góry: „Wiesz co, to nie jest ku**a walka. Jeśli chcesz spektaklu, możesz to sobie obejrzeć.”

One thought on “Dana White zapowiada pozwanie Manny’ego Pacquiao jeśli plotki o jego walce z Conorem McGregorem okażą się prawdziwe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.