Vitor jest dobry, ale Anderson jest lepszy

„Trenowałem Vitora, lubię go. Vitor ma doskonałą kondycję na treningach, lecz Anderson jest w lepszej sytuacji. Silva walczył dużo razy w dystansie 5×5 minut, jest dobry technicznie i ma siłę w rękach. To będzie walka stulecia i dobrą rzeczą jest to, że obaj zawodnicy są Brazylijczykami. Vitor ma świetną technikę, lecz Anderson to fenomen. On może uderzyć Cię idąc do przodu, cofając się, wtedy kiedy się broni, i kiedy kontratakujesz. Vitor jest utlentowanym bokserem, lecz Anderson jest od niego lepszy.”

– Powiedział znany brazylisjki trener boksu, Luis Carlos Dorea, który będzie jednym z trenerów Teamu Dos Santosa w 13 edycji The Ultimate Fightera.

Rozpiska gali UFC 126.

21 thoughts on “Vitor jest dobry, ale Anderson jest lepszy

 1. Vitor trenował boks pod Silva’ę przez jakiś rok i jest niesamowicie szybki. Teraz przeszedł do niższej kategorii wagowej i umie nawet złapać lecącą muchę, co nie udawało mu się gdy był cięższy. Jest o wiele szybszy i silniejszy.

 2. Nigdy specjalnie go nie lubiłem, ale po walce z Maią normalnie straciłem do niego szacunek jako do sportowca. Jak ja bym się czuł gdybym wydał 1000 $ żeby obejrzeć tak pajacującego Silvę z 1 rzędu?? Co najmniej zacząłbym gwizdać jak zresztą publika zrobiła. Co najśmieszniejsze pajacował, pajacował Maia nie atakował a ten nie potrafił go skończyć.. później Sonnen , który walał go i nacierał policzki w parterze jak chciał, wczesniej fajnie zawalczyl z Griffinem, ale dwie ostatnie walki to porażka. Jest nierówny, liczę, ze zacznie pajacowanie z Vitorem i załapie jakieś KO.

 3. Taka jego strategia, że pajacuje, freestyluje 🙂 jak widać strategia działa ZABÓJCZO bo jest na 1 i 2 miejscu wielu lub wszystkich rankingów pfp, i najdłużej w historii trzymaj pas mistrza swojej wagi.

  Tylko pajacować trzeba umieć 😉

  Myślę, że to będzie cholernie żywa i interesująca walka

 4. AS pajacuje, co osobiście mi się podoba (ewenement) tylko szkoda, że z Maią ucierpiala na tym walka, ale był po kontuzji więc jakoś można to tłumaczyć

  co jak co, ale poza tamtą walką pajacowanie (chociaż złe słowo) idzie w parze z wielkimi umiejętnościami

  jak wygra z Vitorem to wg mnie będzie najlepszy, ciężko mu będzie

 5. Silva wygra.
  Ten Vitor, to nie ten sam co kiedyś. A ten Silva, to nadal ten z pierwszej trójki wszelkich rankingów p4p!

  W atak Belforta jak kiedyś z Wandem chyba juz nikt nie wierzy
  ( nie no, pewnie wielu nadal wierzy 🙂 )

  Yoshi może mieć rację, choć walka przecież 5 rund będzie trwała, czy dadzą radę?? O Silvę bym się nie martwił, gorzej chyba z cardio Vitora..Ale ,że jego forma nadal jest w sumie trochę niewiadomą, więc liczę po prostu na fantastyczny pojedynek!

 6. Zanim postawicie na Belforta zastanowcie sie czy nie jest to spowodowane uprzedzeniem do Silva .

  Silva vs Belfort to mega walka. Ale Anderson wygra bo jest bardziej komplenty. Jest na pewno mocniejszy psychicznie.

 7. Ja: Mechiko – co Ty gadasz? Właśnie w walce Andersona z Maią widać było kunszt i fenomenalne zdolności Spidera. To co on tam pokazał było nieziemskie.

  to chyba oglądałeś inna walke, ciężko to było nazwać walką, takiego zdania byli tez kibice jak i sam Spider ktory po walce obiecal nastepnym razem cos znacznie lepszego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *