Minotauro Nogueira: „Będę dopingował Andersona”

Anderson Silva zmierzy się z Vitrorem Belfortem już 5 lutego, więc hype na walkę rośnie. Tym razem o „walce stulecia” wypowiada się Antonio Rodrigo „Minotauro” Nogueira. Big Nog miał okazję trenować z Vitorem Belfortem w przeszłości, podczas swojego wielkiego epizodu w Brazilian Top Team. Aktualnie Rodrigo jest kolegą treningowym Andersona.

„Vitor ma bardzo dobrą stójkę, jest dobry w parterze, i ma dobre zapasy. Jest kompletnym fighterem. Anderson jest geniuszem w tym sporcie, ma serce do walki, jest showmanem. Może zrobić nieco więcej niż reszta fighterów, zawsze ma asa w rękawie. Napewno ta walka spodoba się fanom, sam będę oglądał tę walkę na krzesełkach przy klatce. Trenowałem z obojgiem, lecz aktualnie trenuję tylko z Andersonem, i to za niego będę trzymał kciuki. Przyleciałem do Brazylii, by postarać się pomóc mu w przygotowaniach.”

6 thoughts on “Minotauro Nogueira: „Będę dopingował Andersona”

  1. wiekszosc trzyma z andersonem poniewaz nikt do konca niewie w jakiej formie jest obecnie vitor
    ale mysle ze nawet bedac w zyciowej formie (w co watpie) to jednak moze byc za malo na spidera jesli ten potraktuje walke powaznie
    Z drugiej strony juz sonnen pokazal ze spidera mozna mocno trafic w stojce a gdzie stojce sonnena do vitora 😀

  2. tyle ze spider nie bedzie się obawiał aż tak o obalenia. vitor ma niezły parter, ale nie ma ani całorundowego G&P jak sonnen, czyli spider z większym prawdopodobieństwem powróci do stójki. Oczywiście vitor obtłucze go mocniej niż sonnen jeśli dojdzie do G&P mówiąc o sile ciosu. No ale myśle że tu już spider będzie ryzykował możliwość zejścia do gleby znacznie bardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *