Vitor Belfort skupiony na UFC 142 aby pokonać Anthony Johnsona

Obejrzyj „Drogę do UFC 142”

Dobrze znany zawodnik wagi średniej UFC Vitor Belfort obiecał niedawno pokazać fanom kulisy przygotowań obozu do walki z Anthony Johnsonem z którym zmierzy się na UFC 142. „Phenom” od tamtego czasu wyprodukował serię filmów, które przedstawiają fanom pracę trenerów i sparingpartnerów a następnie ukazują nastawienie Vitora do nadchodzącej walki, która stanowi obecnie pierwszy plan działań niż do dalszej przyszłości w której ma zmierzyć się z Wanderleiem Silvą. 

„W mojej głowie jest tylko dzisiejszy dzień i najbliższa walka. Jutro zajmę się czym innym. Dziś jest ten dzień, w którym skupiam się na budowaniu siły i techniki aby 14 stycznia wszystko wyszło zgodnie z planem. Jeśli nie zadbamy o dziś, jutro może nie nadejść.”

Belfort vs Johnson będzie na karcie walk w systemie PPV na której odbędzie się także walka w obronie pasa wagi piórkowej między Jose Aldo i Chadem Mendesem. 34 letni Vitor Belfort będzie szukał drugiej wygranej z rzędu po porażce z Andersonem Silvą. Johnson natomiast będzie debiutował w wadze średniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *