Tim Sylvia i Jerome Le Banner zmierzą się na gali noworocznej DREAM

(fot. mmaggregate.wordpress.com)

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Tim Sylvia zmierzy się z Jerome Le Banner w Japonii. DREAM oficjalnie ogłosiło tę walkę na noworocznej gali. Jest tylko jedna uwaga: Sylvia i Le Banner nie będą walczyć w formule MMA tylko w profesjonalnych zapasach. 

Pełna nazwa gali, która odbędzie się w Nowy Rok to „DEAM: Fight for Japan!! Genkidesuka!! Oomisoka 2011”. Na karcie walk są ustalone walki MMA, kickboxingu oraz zapasów. Gala odbędzie się w Saitama Super Arena. Ze względu na długość całego show, transmisję na żywo całej gali poprowadzi tylko HDNet.

Tim Sylvia początkowo miał walczyć z Brett’em Rogersem, lecz „The Grim” miał problemy z uzyskaniem wizy i został zmuszony się wycofać. Sylvia przez ostatnie siedem walk wygrał sześć z nich i jedna przegrał. Debiut w profesjonalnych zapasach miał miejsce we wrześniu 2010 roku gdzie zmierzył się z Joshem Barnettem na Inoki Genome Federation, tę samą organizację, która nadzoruje walki zapasów na kartach gali DREAM.

Le Banner, francuska legenda sportów uderzanych, który wyrobił sobie markę jako zawodowy kickboxer. Ma także doświadczenie w boksie oraz MMA. Le Banner walczył ostatnio w tej formule na poprzedniej gali noworocznej gdzie przegrał z Satoshi Ishii.

11 thoughts on “Tim Sylvia i Jerome Le Banner zmierzą się na gali noworocznej DREAM

  1. Masakratroche to smutne,bo napewno nie robia tego dla przyjemnosci czy samospełnienia,a dla grosza,ktorego najwyrazniej im brakuje.Dziwie sie że zółtki ebda chciały to oglądac,chociaz akurat oni mają dziwne upodobania,bez obrazy of course.

  2. Ostatnio Le Banner nieźle radzi sobię w zapasach – pokonał tam nawet Fujite i Barnetta!!!

    Fenomenalny Striker i Świetny zapaśnik – szkoda że już stary bo mógłby być wielką gwiazdą MMA…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *