Vitor Belfort chce rewanżu z Kelvinem Gastelumem i wyzywa go do walki

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Vitor Belfort wyzwał do walki rewanżowej Kelvina Gasteluma, który zmierzył się minionej nocy z Chrisem Weidmanem na gali UFC on FOX 25.

Vitor Belfort chce stoczyć rewanż za porażkę przez TKO jakiej doznał z Kelvinem Gastelumem w swojej przedostatniej walce na gali UFC Fight Night 106. Ostateczny wynik pojedynku został jednak zmieniony na nierozstrzygnięty, ponieważ Gastelum oblał testy antydopingowe na obecność marihuany w organizmie.

Niesmak po porażce najwyraźniej dokucza Belfortowi, który wysłał do Gasteluma wiadomość w której wyzywa go do walki nawet pomimo tego, że Kelvin przegrał pojedynek z Chrisem Weidmanem. Brazylijczyk powiedział też, że ze względu na to, że nie może zawalczyć z Derekiem Brunsonem, chce się zmierzyć z Kelvinem Gastelumem.

— Miałem walczyć z Derekiem Brunsonem w zeszłym roku i ponownie 9 września. UFC dwukrotnie oferowało mi tę walkę, a tydzień później poinformowali mnie, że on nie jest dostępny. Nie wiem co to oznacza. Potem zaproponowali mi jakiegoś początkującego jako przeciwnika do walki w Kanadzie. Nie mam pojęcia, co się dzieje, ale jeśli Derek Brunson nie może walczyć… Kelvinie Gastelum, wymażmy tę nierozstrzygniętą walkę z naszych kart. Nie obchodzi mnie wynik twojej ostatniej walki. Jestem gotowy na walkę!!! Zróbmy to ponownie!

I was supposed to fight @derekbrunson last year and again on September 9th. Twice UFC offered me this fight and weeks later says that he is not available. I don’t know what that means… After that they offered me a beginner as a opponent to fight in Canada… I don’t know what is happening, but if @derekbrunson can’t fight. @kgastelum let’s erase the no contest from our cards. I don’t care about your fight result tonight. I’m ready to fight!!! Let’s do it again! Eu deveria ter lutado com @derekbrunson ano passado e depois estava marcado para lutar com ele em 9 de Setembro no Canadá. Semanas depois o UFC me diz que ele não está „disponível” outra vez. Não sei muito bem o que isso quer dizer… Depois disso me ofereceram um iniciante para lutar no Canadá… Não sei o que está acontecendo com o @derekbrunson , mas se ele não pode lutar de novo. @kgastelum , vamos apagar o no contest do nosso cartel. Não me importa o resultado da sua luta hj. Eu estou pronto!! Vamos fazer essa luta outra vez!!!

Post udostępniony przez Vitor „The Phenom” Belfort (@vitorbelfort)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *