Vitaly Minakov vs Antonio „Bigfoot” Silva na Fight Nights Global 68 – statystyki zawodników

Antonio Bigfoot Silva pomimo fatalnej serii w ostatnich pojedynkach nie mówi jeszcze ostatniego słowa i czeka już na kolejną walkę zaplanowaną na gali Fight Nights Global 68.

O pojedynku w wadze ciężkiej między Antonio Silva i Vitalyem Minakovem, która odbędzie się 2 czerwca w Sankt Petersburgu informowaliśmy już wcześniej, ale teraz chcielibyśmy porównać statystyki tych dwóch zawodników.

Jak widać po niektórych statystykach, Silva góruje nad Minakovem we wzroście, czy ilości stoczonych walk. Bigfoot ma również przewagę w zasięgu, którego co prawda w tych statystykach nie ma, ale jego zasięg to 80 cali – 203.2 cm natomiast Minakova to 78 cali – 198 cm.

To, co jednak natychmiast rzuca się w oczy to bilans walk obydwu zawodników i pomimo tego, że Silva ma stoczonych 31 walk, a Minakov 19, to bilans tych pojedynków jest całkowicie odmienny. Vitaly Minakov ma w swoim rekordzie same zwycięstwa, a oprócz tego jest byłym mistrzem Bellatora w wadze ciężkiej z jedną obroną pasa. Silva natomiast ma 19 zwycięstw, 11 porażek i jedną walkę nierozstrzygniętą. Dodatkowo od maja 2013 roku Brazylijczyk stoczył dziewięć walk wygrywając tylko jedną z Soa Palelei, a pozostałe siedem przegrał i jedna zakończyła się remisem, ale potem zmieniono werdykt na nierozstrzygniętą.

Czy w starciu z niepokonanym Vitalyem Minakovem, Antonio Silva zdoła odwrócić swoją złą passę w MMA, czy zaliczy kolejną dewastującą porażkę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *