„Baby Slice” wróci do rywalizacji na gali Bellator 179

Kevin Ferguson Jr. znany też jaki Baby Slice stoczy swoją drugą zawodową walkę na gali Bellator 179 i będzie to jego druga walka w tej organizacji.

Niecały rok po śmierci swojego ojca Kimbo Slice’a, Kevin Ferguson Jr stanie do kolejnego pojedynku w Bellatorze i zmierzy się w nim z D.J’em Griffinem. Kevin będzie miał szansę kontynuowania dziedzictwa swojego ojca, który mimo tego, że nie należał do grona wybitnych zawodników, to znalazł swoje miejsce w historii MMA jako zawodnik walk ulicznych.

— Z osobistego punktu widzenia, ta walka wiele dla mnie znaczy. Nie tylko dlatego, że wystąpię w głównej karcie Bellatora, ale dlatego, że będę mógł pokazać ludziom w Londynie jak Slice się za to bierze.

— Tak jak powiedział mi ojciec, trzymaj gardę wysoko i stój mocno na ziemi — zamierzam bardzo mocno zniszczyć tego Griffina.

Dla Fergusona Jr. (0-1) będzie to ważna walka również z innego powodu, a mianowicie chodzi o odrobienie straty po porażce w debiucie na gali UFC 165. Baby Slice przegrał wtedy walkę z Aaronem Hamiltonem odklepując gilotynę w drugiej rundzie.

Rywal Fergusona Jr., D.J. Griffin (1-2) dopiero zadebiutuje w zawodowym MMA oraz w organizacji Bellator. Jego dotychczasowy rekord to trzy walki amatorskie z czego jedna wygrana i dwie porażki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *