VII MP ADCC Submission Fighting: Kamil Targalski pokonał czarny pas

Przedstawiamy jedną z walk, które odbyły się wczoraj w Szczecinie na VII Mistrzostwach Polski ADCC Submission Fighting. W pojedynku półfinałowym zmierzyli się Robert Trzcionka (Gracie Barra Tychy) vs. Kamil Targalski (Alliance Warszawa). Na uwagę zasługuje fakt, że posiadacz niebieskiego pasa Kamil Targalski poddał poprzez wpięcie za plecy i mataleo czarny pas klubu Gracie Barra. W finałowej walce jednak Targalski przegrał z Marcinem Heldem.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się także, że dziś na Mistrzostwach Polski Grapplingu, które odbyły się w tym samym miejscu Kamil Targalski niejako zrewanżował się i pokonał na punkty Marcina Helda, jednego z najlepszych polskich zawodników BJJ i posiadacza brązowego pasa.

4 thoughts on “VII MP ADCC Submission Fighting: Kamil Targalski pokonał czarny pas

  1. Alliance Wawa to Radek Turek , oni specjalizuja sie w no gi. …W kimonach byłby na 100% inny wynik…W Polsce Turek nie ma sobie rownych w SF i oni skpiaja sie na tym właśnie
    Kobieta jest inteligiętna, nie czepiac sie 🙂 a komentarz z belką mnie rozbawił szczerze hehe bardzo trafne RADEK belka musi być!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.