VII Gala Sportów Walki w Międzychodzie 15 października

7 Gala Sportów Walki w Międzychodzie

Siedem walk zawodowych i trzy amatorskie w formule MMA zobaczą widzowie na siódmej edycji Gali Sportów Walki w Międzychodzie. Jedna z najlepszych lokalnych imprez na mapie Polski tym razem w walce wieczoru zaserwuje mocną dawkę emocji w wadze ciężkiej. Pochodzący z Rawicza Jędrzej Maćkowiak to zawodnik znany szerszej publiczności chociażby z gal KSW. Zawodnik Ankosu MMA Poznań w Międzychodzie postara się potwierdzić miano jednego z największych talentów wagi ciężkiej.

Do startów wraca również znany z KSW Piotr Wawrzyniak. Młody Poznaniak ma na rozkładzie kilka mocnych nazwisk w tym m.in. Antoniego Chmielewskiego i w Międzychodzie również zamierza pokazać próbkę swoich umiejętności. Rywale Maćkowiaka i Wawrzyniaka zostaną ogłoszeni w najbliższych tygodniach.

W pozostałych walkach zobaczymy m.in. starcie utalentowanego Piotra Wróblewskiego z Berserker’s Team Barlinek z utytułowanym zawodnikiem Muay Thai Krzysztofem Gutowskim z S4 Fight Club Warszawa. Obaj zawodnicy pozostają niepokonani, a zwycięzca mocno poprawi swoje notowania w krajowej wadze piórkowej. Miejscowy Filip Tomczyk zmierzy się ze znanym już międzychodzkiej publiczności Patrykiem Molką, a swój drugi zawodowy start zanotuje Kamil Oniszczuk, którego rywalem będzie Dominik Szalczyk. Główną kartę otworzy pojedynek reprezentującego MMA Devil Międzychód Bartosza Kotlarskiego.

W amatorskich walkach zobaczymy m.in. amatorską wicemistrzynię świata z Las Vegas Aleksandrę Rolę. Rywalką utalentowanej zawodniczki Górnika Łęczna będzie Dorota Norek z Gameness Team Poznań. Oprócz tego kibice zobaczą dwie walki amatorskie z udziałem lokalnych Arkadiusza Jakóbczyka i Konrada Furmanka, walki w formule K1 oraz masę atrakcji przygotowanych przez organizującego galę Przemysława Kniocha.

Walki zawodowe:
120 kg: Jędrzej Maćkowiak vs Anatoli Ciumac
84 kg: Piotr Wawrzyniak vs Sergiu Breb
66 kg Krzysztof Gutowski vs Piotr Wróblewski
84 kg: Filip Tomczyk vs Patryk Molka
77 kg: Kamil Oniszczuk vs Dominik Szalczyk
70 kg: Bartosz Kotlarski vs TBA
Amatorskie:
52 kg: Aleksandra Rola vs Dorota Norek
70 kg: Arkadiusz Jakóbczyk vs TBA
66 kg: Konrad Furmanek vs TBA

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *