Debiut Tiffany Van Soest i pięć innych walk dodanych do karty Invicta FC 19

Invicta FC 19

Kolejna gala Invicta FC odbędzie się 23 września w Kansas City, a do karty walk Invicta FC 19 dodano sześć ciekawych pojedynków.

W dwóch pojedynkach wieczoru zobaczymy walki o tytuły mistrzowskie. Pierwszą w kolejności będzie walka o tytuł wagi atomowej między mistrzynią Ayaką Hamasaki (13-1) i Jinh Yu Frey (5-1). Kolejnym starciem będzie główna walka wieczoru, której stawką będzie tytuł wagi muszej w której zmierzą się mistrzyni Jennifer Maia (13-4-1) i Roxanne Modafferi (19-12).

Na karcie walk pojawiła się walka między Irene Aldana i byłą mistrzynią wagi piórkowej Faith Van Duin. pojedynek ten odbędzie się w wadze koguciej. Aldana (5-2) pokonała w ostatniej walce w pierwszej rundzie Jessamyn Duke, podczas gdy Van Duin (6-2) mająca tylko jedną porażkę w karierze z Cris Cyborg, wejdzie do walki po wygranej przez decyzję z Charlene Watt.

Pozostałymi pojedynkami dodanymi do karty są walki między Manjit Kolekar (8-0) vs. Kaline Medeiros (7-4), Julia Jones (4-0) vs. Stephanie Skinner (4-5), Amber Leibrock (1-1) vs. Amy Coleman (2-0) oraz Ashley Greenway (1-0) vs. Sunna Rannveig Davidsdottir (0-0).

Dodatkowo na gali Invicta FC 19 swój debiut w MMA zanotuje utytułowana zawodniczka Muay Thai Tiffany Van Soest. Organizacja nie podała jeszcze nazwiska rywalki, która zmierzy się z „Time Bomb”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *