Venum nowym partnerem UFC, który zastąpi Reeboka

Organizacja UFC ogłosiła, że jej zawodnicy będą nosić nowe ubrania i stroje podczas walk z logo marki Venum od kwietnia 2021 roku, po potwierdzeniu nawiązania współpracy z nowym partnerem i sponsorem.

UFC ogłosiło, że w przyszłym roku zawodnicy będą nosili nowe, zaprojektowane przez Venum, zestawy strojów UFC, a nowa odzież będzie również dostępna dla fanów w sklepach internetowych UFC i Venum, a także w sklepach detalicznych na całym świecie.

Zmiana partnera może być dobrą wiadomością dla zawodników. W komunikacie prasowym UFC zapowiedziano, że skala wynagrodzeń za noszenie ubioru zostanie dostosowana tak, aby od kwietnia 2021 roku „wszyscy zawodnicy otrzymali podwyżki”.

„Jesteśmy przekonani, że Venum dołączy do nas jako nasz nowy, ekskluzywny, globalny partner w zakresie ubioru i odzieży”, powiedziała Dana White, prezes UFC. „Venum to ikoniczna marka sportów walki, która rozumie unikalne potrzeby sportowców MMA. Franck Dupuis i jego zespół w Venum posiadają wiedzę techniczną i doświadczenie, które pozwolą na produkcję światowej klasy zestawów strojów pod walkę i odzieży UFC.  Z niecierpliwością czekamy na współpracę z nimi nad kolejną ewolucją programu odzieży UFC”.

Podczas gdy współpraca Reeboka z UFC zakończy się z końcem marca 2021 roku, nie oznacza to końca relacji marki z UFC. Reebok ma oddzielną umowę obuwniczą z UFC, która obowiązuje do końca 2021 roku.

„Doceniamy partnerstwo z Reebokiem w ciągu ostatnich sześciu lat”, stwierdził White. „To była przełomowa umowa, która podniosła obie nasze marki na wyższy poziom. Cieszymy się, że Reebok będzie kontynuował współpracę z nami jako oficjalny dostawca obuwia dla UFC do 2021 roku.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.