Velasquez: „Jeśli Junior chce walczyć z Overeemem, niech najpierw pokona mnie”

Nie było oficjalnej informacji, konferencji prasowej ani nawet plakatu dotyczącego walki o pas mistrza wagi ciężkiej UFC pomiędzy obecnym jego posiadaczem Juniorem dos Santosem i Cainem Velasquezem, ale wiadomo już, że do tej walki może dojść.

W rozmowie z Ronem Kruck’iem z MMA Inside na temat potwierdzenia tej walki na UFC 155, Velasquez powiedział: „Nie oficjalnie, ale staramy się robić wszystko aby ta walka się odbyła.”

Odkąd Velasquez pokonał Antonio „Bigfoot” Silvę na UFC 146 a Junior dos Santos obronił pas przed Frankiem Mirem, cały świat czeka na ich kolejny pojedynek, który byłby rewanżem za walkę z listopada 2011 roku.

Wiadomo, że ze zwycięzcą tego pojedynku do walki o pas stanąłby Alistair Overeem na czym bardzo zależy JDS. Do walki między nimi miało dojść już na UFC 146, ale Alistair wpadł na dopingu przez co został zawieszony do końca roku.

Czy dos Santos chce walczyć z Overeemem? Tak, ale czy to się stanie? Nie, jeśli nie uda mu się obronić tytułu przed Cainem Velasquezem.

„Myślę, że Junior będzie bardzo chciał walczyć z Overeemem ponieważ rzucili sobie wyzwanie, ale zanim to nastąpi, będzie musiał zmierzyć się ze mną,” oświadczył Velasquez.

„Obecnie przygotowuję się do rewanżu. Jeśli UFC zadecyduje inaczej, muszę się przygotować na inną ewentualność, ale wydaje mi się, że na chwilę obecną walka z Juniorem 29 grudnia jest bardzo prawdopodobna.”

12 thoughts on “Velasquez: „Jeśli Junior chce walczyć z Overeemem, niech najpierw pokona mnie”

 1. „Myślę, że Junior będzie bardzo chciał walczyć z Overeemem ponieważ rzucili sobie wyzwanie, ale zanim to nastąpi, będzie musiał zmierzyć się ze mną,” oświadczył Velasquez. co w tym jest smiesznego „v” ? raczej twoja wypowiedź . . .

 2. Feta zdradzę Ci pewną tajemnicę,… pewnego razu(12.11.2011) na „UFC on Fox” doszło do walki 2 bardzo dobrych fighterów, byli to Cain Velasquez i Junior Dos Santos, niestety ten pierwszy jeśli dobrze pamiętam zbyt mocno zaufał swej stójce, co w konsekwencji doprowadziło do jego upadku, został zwalony z tronu z hukiem heh.
  Velasquezik pieprzy tak jakby tamtej walki nie było, być może cios JDS-a spowodował u niego amnezje(nie pamięta z kim walczył i jak mocną dostał bombkę). Wypowiedź Caina powinna zatem brzmieć tak:„Jeśli Junior chce walczyć z Overeemem, musi znowu pokonać mnie”,
  JDS zapracował sobie na walkę z Alistairem, jest w kocu mistrzem i zniszczył Caina, nie musi robić tego ponownie.

 3. Panie „V” pieprzysz jak potłuczony ;] wszyscy się zgodzą że Cain przegrał przez nokaut ale to był lucky punch…w walce lepiej się prezentował Velasquez…ruszał się używał kombinacji…JDS trafił go i tyle…i nie uważam aby JDS „zniszczył Caina” a do tego na walkę z Ubereemem trzeba sobie zasłużyć !?!?! a kim on jest ? miał w stójce problemy z Werdumem więc czy Velasquez czy Dos Santos go zniszczą i nikt nie musi sobie zasługiwać na walkę z nim…to raczej on powinien zasłużyc na walkę z nimi…biorąc pod uwagę że wpadł z dopingiem i jest po prostu ciotą!

 4. v zapomniałeś dodać że Velasquez wrócił wtedy po ponad rocznej przerwie spowodowanej kontuzją i po operacji ewidentnie nie był w formie, jego następna walka była z Big Footem pokazała że Cain w formie jest w stanie pokonać absolutnie każdego, tak więc daruj sobie te zniewagi pod kierunkiem Velasqueza.

 5. czcza:”Panie „V” pieprzysz jak potłuczony ;]” Dziękuję, staram się + wielkie brawa za spostrzegawczość;)
  Lucky punch? myślę że był on Lucky ale tylko dla Velasqueza gdyby nie to mogłoby się gorzej skonczyć, wystarczy obejrzeć Caina z Kongiem…jak się z nim męczył, a kim jest Kongo przy JDS-ie? „malutką pchełką”.

 6. (Do czacza)”biorąc pod uwagę że wpadł z dopingiem i jest po prostu ciotą!” heh to ty myslisz ze jdsi cala reszta sa czysci… (nie sa na 100%) poza tym co zrobił Ali? raczej co zrobił jds? wielka kupe jak na razie… co do bycia ciotą to raczej domena internetowych dzieci neo czyli moj drogi – ciebie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.