Lyoto Machida chciałby walczyć z GSP

Anderson Silva nie jest jedynym zawodnikiem, który chciałby stoczyć pojedynek z Georgesem St-Pierre.

Były mistrz wagi półciężkiej Lyoto Machida powiedział, że mógłby zmierzyć się z GSP jeśli ten będzie chciał przejść do wyższej kategorii.

„To mógłby być interesujący pojedynek karateków ale nie wiem w jakiej wadze będzie startował GPS. Jeśli przejdzie do 185 funtów, będę z nim walczył.”

St-Pierre wraca do oktagonu po przebytej kontuzji jakiej nabawił się podczas walki z Jake’m Shieldsem na UFC 129. Jego kolejnym przeciwnikiem będzie Carlos Condit a stawką pojedynku – tytuł wagi średniej na UFC 154, która odbędzie się 17 listopada w Montrealu.

11 thoughts on “Lyoto Machida chciałby walczyć z GSP

  1. bart i kacz, wiem że walczylibyście na miesiąc przed ogłoszeniem walki z najlepszym zawodnikiem danej wagi, ba nawet wyższej wagi! Dajcie Machidzie spokój, nie akceptował walki bo miał mało czasu na przygotowanie, a na Jonesa to zdecydowanie za mało.
    Machida – GSP bez sensu

  2. A jest ktoś kto nie chce sie bić z GSP 😀 ? Ja Dżordża szanuje itp ale jak na WW jest za spory . Z jego naturalną waga czyli ok 90 kg mógłby walczyć z Dragonem który pare kg cięzszy jest tylko ( mowa o wadze przed zbijaniem).
    Tylko czy taka walka miała by aspekt tylko czystej rywalizacji czy wykorzystania momentu , ze GSP jest po kontuzji.
    Ktoś jak sie zna na medycynie odrobinke wie , że z Conditem GSP będzie miał piekło. Jesli walka nie zejdzie do parteru będzie on obrywał w kolano raz za razem . Te wszystkie spajdery , dragony i inne k..y wiedzą to i chca z Nim walczyć 😀

  3. GSP w Kanadzie jest jak Adam Małysz u nas po prostu ikona ,za swoje dokonania . Nie dziwie się czemu każdy chce walki z GSP chodzi o kasę ,przecież nie walczą dla idei czy za waciki to poważni ludzie a walka z GSP to kasa murowana)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.