Valerie Loureda kontuzjowana, nie wystąpi na gali Bellator 238

Bellator

Valerie Loureda nie wystąpi na gali Bellator 238 na której miała zmierzyć się z Tarą Graff. Powodem wycofania się zawodniczki wagi muszej jest kontuzja.

Z powodu kontuzji, która nie została konkretnie opisana, perspektywiczna zawodniczka wagi muszej Valerie Loureda będzie musiała przełożyć swoją trzecią zawodową walkę na inny termin.

Valerie Loureda (2-0 MMA, 2-0 BMMA) zadebiutowała w MMA w organizacji Bellator w lutym ubiegłego roku na gali Bellator 216 na której pokonała przez TKO w pierwszej rundzie Colby Fletcher. W drugiej walce na gali Bellator 222 w czerwcu, Loureda pokonała przez jednogłośną decyzję Larkyn Dasch. 21-letnia zawodniczka z Miami wywodzi się z Taekwondo i mimo niewielkiego doświadczenia w mieszanych sztukach walki, mówi się o niej jako o przyszłej gwieździe organizacji Bellator.

Nie wiadomo jeszcze, czy walka zostanie przełożona, ani czy Tara Graff (1-1 MMA, 0-0 BMMA) będzie miała nową przeciwniczkę. Dla Graff miał to być debiut w Bellatorze. W zawodowym MMA „The Tiny Terror” stoczyła dwie walki dla organizacji KOTC. W pierwszej pokonała przez TKO w pierwszej rundzie Marisol Ruelas, a w drugiej przegrała przez TKO w trzeciej rundzie z Alibeth Milliron.

Gala Bellator 238 odbędzie się 25 stycznia w The Forum w Inglewood w Californii. Walką wieczoru będzie pojedynek kobiet o tytuł wagi piórkowej między mistrzynią Julią Budd a debiutującą w organizacji Cris „Cyborg” Justino.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *