Valentina Shevchenko jest otwarta na trylogię z największą rywalką Amandą Nunes

Zuma Press

Mistrzyni UFC w wadze muszej Valentina Shevchenko twierdzi, że jest otwarta na trylogię z podwójną mistrzynią wagi koguciej i piórkowej Amandą Nunes.

Valentina Shevchenko obecnie przygotowuje się do obrony pasa 125 funtów przeciwko pretendentce Lauren Murphy na UFC 266 w najbliższą sobotę. Jeśli Shevchenko wygra tę walkę, będzie to jej ósma wygrana z rzędu w wadze muszej, a głosy, że powinna wrócić do wagi koguciej i walczyć z Nunes będą bardzo głośne. W końcu Shevchenko była jedną z niewielu zawodniczek UFC, które kiedykolwiek sprawiły problemy Nunes. Chociaż Nunes ma dwa zwycięstwa nad Shevchenko, druga walka zakończyła się niejednogłośną decyzją, chociaż niektórzy uważają, że Shevchenko wygrała tamtą walkę, więc trylogia wydaje się czymś, co może się wydarzyć.

W rozmowie z TMZ Sports, Shevchenko potwierdziła, że jest otwarta na trzecią walkę z Nunes, jeśli los będzie im sprzyjał. „The Bullet” po prostu skupia się teraz na swoich umiejętnościach i byciu najlepszą zawodniczką MMA, jaką może być. Ale jeśli sprawy ułożą się dla niej tak, że walka z Nunes będzie możliwa, to Shevchenko mówi, że będzie gotowa na tę walkę.

„Myślę, że jeśli los postawi przed nami tę walkę, to większość z nas ją podejmie. Jestem skupiona na dywizji muszej i po prostu chcę być (lepszą zawodniczką), a kiedy dojdzie do trzeciej walki z Nunes, będę tutaj.”

Zapytana o to, czy denerwują ją fani i media zawsze podnoszące temat potencjalnej trzeciej walki z Nunes, Shevchenko wyśmiała to i powiedziała, że jest to część pracy.

„To jest część tego biznesu. To jest część show.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *