Vadim Nemkov był zaskoczony tak szybkim zwycięstwem Coreya Andersona nad Ryanem Baderem na gali Bellator 268

skysports.com

Vadim Nemkov nie przypuszczał, że Corey Anderson zakończy walkę przez nokaut w pierwszej rundzie na gali Bellator 268.

Mistrz Bellatora w wadze półciężkiej był zaskoczony tym, że Corey Anderson skończył obecnego posiadacza tytułu mistrza wagi ciężkiej Ryana Badera w zaledwie 51 sekundzie ich półfinałowej walki turnieju grand prix w wadze półciężkiej na sobotniej gali. Vadim Nemkov (14-2 MMA, 7-0 BMMA), który pokonał Juliusa Anglickasa w walce wieczoru, spodziewał się, że walka Andersona z Baderem potoczy się zupełnie inaczej.

„Nie spodziewałem się, że walka będzie tak krótka” – powiedział Nemkov dziennikarzom na konferencji prasowej. „Spodziewałem się, że będą więcej czasu rywalizować w zapasach i ewentualnie przewalczą pełny dystans.

Zacząłem się rozgrzewać, a potem walka się skończyła, wow. To trochę do bani, że moja walka trwała cztery rundy, a jego jedną minutę, ale mam nadzieję, że Bellator poczeka, aż w pełni dojdę do siebie i pozwoli mi przygotować się do finału. Nadal mam zamiar wygrać grand prix.”

Po obronie tytułu przeciwko Anglickasowi, Nemkov ma zmierzyć się z Andersonem o tytuły Bellatora w wadze półciężkiej i wypłatę w wysokości 1 miliona dolarów za wygranie turnieju. Miejsce i data walki mistrzowskiej nie zostały jeszcze ogłoszone.

Nemkov jest przekonany, że będzie w stanie poradzić sobie z Andersonem, biorąc pod uwagę jego poprzednie starcia. Jednak Rosjanin przyznaje, że nie jest pewien jak potoczy się walka, ponieważ niewiele wie o Andersonie.

„Szczerze mówiąc nie śledziłem kariery Corey’a Andersona. Nie mam pojęcia z kim walczył i jak wyglądają jego pojedynki. Po prostu zobaczyłem go tutaj w Bellatorze. Nie wiem jak potoczy się ta walka. Może po niej będę czuł się inaczej, ale na razie jedyną osobą, która była najtrudniejszym przeciwnikiem i z którą nigdy więcej nie chcę walczyć jest Phil Davis.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *