Usman Nurmagomedov wpadł w poważne tarapaty po staranowaniu autem policjanta

Bellator

Usman Nurmagomedov i jego kolega Kamal Idrisov zostali aresztowani na lotnisku Szeremietiewo w Moskwie po tym, jak na innym lotnisku potrącili autem policjanta.

Rosyjska agencja informacyjna TASS podała na początku tego tygodnia, że Usman Nurmagomedov (14-0 MMA, 3-0 BMMA), zawodnik wagi lekkiej organizacji Bellator MMA, kuzyn byłego mistrza wagi lekkiej UFC Khabiba Nurmagomedova, został aresztowany po wylądowaniu na moskiewskim lotnisku Szeremietiewo. Nurmagomedov został aresztowany razem z Kamalem Idrisovem. Obaj są podejrzani o staranowanie samochodem policjanta.

Do rzekomego incydentu doszło na lotnisku w Kaspijsku w Dagestanie, zanim Nurmagomedov i Idrisow weszli na pokład samolotu, który miał ich zawieźć do Moskwy.

TASS donosi, że incydent miał miejsce o 11:30 czasu lokalnego w punkcie kontrolnym lotniska po tym, jak policjanci zażądali, aby Toyota Camry – z przyciemnionymi szybami i bez numeru rejestracyjnego – zatrzymała się do kontroli.

Policja twierdzi, że kierowca, który nie został zidentyfikowany z powodu przyciemnionych szyb, zignorował policjantów, przyspieszył i przekroczył barierę bezpieczeństwa, potrącając policjanta.

Bellator wydał krótkie oświadczenie w tej sprawie, stwierdzając:

„Organizacja została poinformowana o sytuacji z udziałem Usmana Nurmagomedova, jest w trakcie zbierania informacji i nie ma w tej chwili żadnych dalszych komentarzy.”

Nurmagomedov jest niepokonany jako zawodowiec z trzema zwycięstwami z rzędu w Bellatorze. 23-latek zadebiutował w organizacji w kwietniu, pokonując Mike’a Hamela przez jednogłośną decyzję. Od tego czasu pokonał Luisa Metro przez TKO i Patrika Pietilę przez poddanie.

Idrisov ma rekord 0-1 w zawodowym MMA, a jego jedyna walka odbyła się w 2017 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *