Uriah Hall jest zdruzgotany odwołaniem walki z Ronaldo Souzą na UFC 249, ale z klasą odniósł się do sytuacji Brazylijczyka

YouTube

Uriah Hall nie stoczy pojedynku Ronaldo Souzą na gali UFC 249, po tym jak „Jacare” uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19. Hall jest zdruzgotany faktem odwołania walki, ale z klasą odniósł się do sytuacji Brazylijczyka.

Brett Okamoto z ESPN poinformował, że członek rodziny „Jacare” miał wcześniej pozytywny wynik testu na Covid-19 i ujawnił tę informację podczas środowej kontroli w UFC. Souza został następnie poddany testowi i izolacji. Wieczorem wyniki testu były pozytywny przez co został usunięty z karty walk UFC 249.

Podczas gdy ogłoszenie tej informacji było oczywiście rozczarowujące dla Uriah Hall’a, z klasą i szacunkiem odniósł się do swojego niedoszłego rywala i jego aktualnej sytuacji.

„Jacare Souza, bracie, wiem, że ta sytuacja jest do bani. Przykro mi, że musisz przez to przechodzić, a ja jestem zdruzgotany z powodu straconej szansy. Życzę ci powrotu do zdrowia dla ciebie i twojej rodziny.”

Podczas gdy Gilbert Burns, zawodnik wagi półśredniej, zaoferował, że w short notice zastąpi Souzę w walce przeciwko Hall’owi, wydaje się bardzo mało prawdopodobne, aby walka została zestawiona.

Uriah Hall chciał w tej walce powiększyć serię zwycięstw do trzech po wcześniejszych wygranych, które odniósł w walkach z Bevonem Lewisem i Antonio Carlosem Juniorem.

Pomimo tego, że Jacare Souza i dwóch członków jego narożnika uzyskało pozytywny wynik testów na Covid-19, organizacja przeprowadzi planowaną na dzisiejszą noc galę UFC 249.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.