UFC zaoferowało Anthony’emu Joshua 500 milionów dolarów za dołączenie do organizacji

Levon Biss/Contour by Getty Images

Wygląda na to, że ostatnie słowa mistrza boksu Anthony’ego Joshua, który wymienił nazwiska dwóch zawodników UFC z którymi chciałby się zmierzyć wystarczyły, aby UFC przedstawiło mu ofertę.

Informację o ofercie przedstawioną przez największą organizację MMA mistrzowi boksu podał U.K. Telegraph. Według raportu, UFC zaoferowało Anthony’emu Joshua 500 milionów dolarów za transfer z boksu do MMA.

„The Ultimate Fighting Championship wyszło z odważną propozycją podpisania umowy na kilka walk z Anthonym Joshua, która pozwoliłaby mu zainkasować 500 milionów dolarów (353 miliony funtów) i uczynić go najbogatszym brytyjskim bokserem w historii.

Joshua stał się największą gwiazdą boksu i The Daily Telegraph rozumie prezydenta UFC Dana White’a, który będzie oglądał na miejscu walkę o tytuł z Josepem Parkerem w Cardiff w sobotę 31 marca i planuje spotkanie z 28-latkiem i jego teamem.

White już wcześniej stwierdził, że waga ciężka „zmieniła oblicze boksu”, a wiele źródeł potwierdziło, że UFC ma nadzieję odciągnąć Joshuę od Eddiego Hearna – prezesa Matchroom Boxing i promotora Anthony’ego od 2013 roku.”

***

W świeżym wywiadzie z FightHub.tv, mistrz boksu w wadze ciężkiej odpowiedział na przedstawioną mu ofertę i jest „zainteresowany”.

„Jestem bokserem, nie jestem w UFC, więc nie wiem, jakie są ich plany…

Jestem zainteresowany w 100%. Możemy pracować razem. Moje relacje z Eddie Hearnem są naprawdę bardzo dobre. I jestem pewien, że Eddie ma interes we współpracy z Daną Whitem. Jeśli będzie to dobry interes, ma to sens.

Będziemy słuchać i wejdziemy w to na 100%, jeśli będzie to miało sens. Cieszę się, że Dana wchodzi do gry, mam nadzieję, że wniesie w to trochę emocji, a następnie będziemy mogli posunąć sprawy do przodu i zrobić dobre pieniądze i zorganizować kilka dobrych walk.”

6 thoughts on “UFC zaoferowało Anthony’emu Joshua 500 milionów dolarów za dołączenie do organizacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *