UFC wspólnie z Daną White’em i aktorką Halle Berry organizuje konkurs charytatywny w którym zwycięzca będzie miał możliwość zestawienia walki

fanatics.com

Prezydent UFC Dana White i aktorka Halle Berry połączyli siły organizując konkurs w stylu loterii, w którym 100 procent dochodów trafi do czterech organizacji charytatywnych: Feeding America, Meals On Wheels, World Central Kitchen, i No Kid Hungry.

Zwycięzca otrzyma szereg nagród, w tym UFC VIP Experience, możliwość pójścia na kolację z Berry i wiele innych. Jednak najbardziej unikalną nagrodą jest możliwość zestawienia walki UFC. W niedawnym wywiadzie z TMZ Sports, White odkrył nigdy wcześniej nie oferowaną możliwość.

„Zwycięzca zostanie zaproszony na spotkanie matchmakerów i faktycznie pozwolę im zostawić walkę.”

Co się stanie, jeśli zwycięzca będzie chciał zestawić dosyć oryginalną walkę? White powiedział, że wybór pojedynku nie będzie podejmowany tylko przez jedną osobę, która zdecyduje. Zwycięzca weźmie udział w spotkaniu z szefostwem UFC, podczas którego, miejmy nadzieję, wszyscy podejmą decyzję o zestawieniu tej jednej konkretnej walki.

„To jest proces zestawiania walk. Jest nas czterech. Sean Shelby, Mick Maynard, Hunter Campbell, i ja. Nie chodzi o to, że wchodzę i mówie: „Robimy to, tamto, i jeszcze jedno.” To jest proces. Kłócimy się. Spieramy się ze sobą w stylu: „To się nie stanie. Nie możemy zrobić tego, nie możemy zrobić tamtego.”

To długotrwały proces, który trwa. Będą częścią kłótni i sporów i zobaczymy, co w końcu z tego wyjdzie i co dostanie zwycięzca.”

Oficjalna strona poświęcona konkursowi charytatywnemu UFC w serwisie All-In Challenge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *