UFC Primetime: Velasquez vs Dos Santos


UFC Primetime_Velasquez vs Dos Santos

16 thoughts on “UFC Primetime: Velasquez vs Dos Santos

  1. Cain zapierdala z mopem-mocne:):):)
    a tak na powaznie to mysle ze Junior bedzie musial walczyc tylko w dystansie i punktowac Caina.Od póldystansu nie ma czego szukac.Chociaz obydwoje sa malo doswiadczonymi zawodnikami i o przegranej moze zawazyc nawet maluski bład.Mysle rowniez ze oby dwoje sa solidni i bardzo mocni i w 100% zasluzyli na ta walke i nie przypadkowo sie znalezli w walce o tytul w przeciwienstwie do brocka czy Sylvii(paper masters).

  2. Cain Velasquez to gość któremu nie kończy się kondycja, pokazał to w walce z Kongo i Rothwellem. Dodatkowo pokazał (z Kongo) że strasznie trudno go znokautować. Myślę, że JDS nie ma z nim szans. Walka będzie wyglądała moim zdaniem jak Silva vs Sonnen z tym że jeżeli ktoś komuś wykręci jakąś kończynę, to będzie to zdecydowanie Velasquez.

  3. Panowie,nie widzicie najważniejszych faktów. Po pierwsze to ciężkie ręce Caina,ma mocniejszy cios od JDS i lepszą szczęke. CO do szczęki JDS uważam że jest jeszcze podejrzana i nie sprawdzona. Przyjął kilka bombek od carwina,ale uciekał od jego ataków na maksa. JDs ma tak istyl czystego boksu,ala Arlovski ze swojego prime. a Cain ma boks inny,taki z entuzjazmem wchodzący w wymianę,dużo sierpów i półdystansu,chodź lewy prawy kombinacją tez nie gardzi. Wydaje mi się że JDS padnie w stójce jeśli dostanie bo którymś ciosie w półdystansie,jak to w Nogeirą bylo. Chyba że będzie miał balans głową tak zajebisty że go nie trafi. Chodź Cain musi uważać na podbródkowe,bo jak jakiś wejdzie czysto to będzie mógł mieć niezłe kuku 😀 Poza tym wydaje mi się że Cain będzie agresorem w tej walce a JDS na wstecznym biegu dużo z kontry, trzy ciosy odskok itp. A w parterze to nniewiem zbytnio,JDS ma lepsze bjj,ale Cain ma lepsze zapasy i fizycznie atuty też po stronie Caina. Jestem ciekaw bardzo tej walki,tuż obok brock vs reem 🙂 Jak bym miał obstawiać siano to stawiał bym na Caina w 2-3rundzie KO. Pozdro

  4. Nie piszcie bzdur że Cain ma lepszy boks od JDS bo to śmieszne jest. Po pierwsze, to że Cain wygrał z Brockiem to tak jakby wygrał z jakimś kelnerem bo kim jest Brock aha no tak gwiazdą WWE. A tak na serio to widzieliście co zrobił JDS w stójce Carwinowi, a Carwin też w stójce załatwił Brocka i to szybko jednym podbródkowym, więc nie uważam walki Cain vs Brock jako pokaz umiejętności Caina. Należy zwrócić uwagę że Cain dwa razy leżał po uderzeniach Kongo, a widzieliście żeby ktoś nad JDS górował stójką. Cain ma świetne zapasy, i to uratowało go w walce z Kongo i to może uratować go w walce z JDS. Cain to jeden z moich ulubionych zawodników ale niestety szacuję że JDS wygra, mam nadzieję że się myle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *