UFC pracuje nad walką Ciryl Gane vs. Tai Tuivasa podczas debiutanckiej gali UFC we Francji

UFC zbliża się do swojego debiutu we Francji i ma w planach zestawienie na tej gali bardzo ciekawy i mocny pojedynek wieczoru.

Ciryl Gane (10-1 MMA, 7-1 UFC) i Tai Tuivasa (15-3 MMA, 8-3 UFC) mieliby zmierzyć się w pięciorundowej walce wieczoru na gali, która odbędzie się 3 września w Paryżu. Informację o planowanej walce podał Ariel Helwani. Organizacja nie wydała jeszcze oficjalnego komunikatu.

Lokalizacja walki w Paryżu nie została jeszcze ustalona, ale strony zostały poinformowane, że walka prawdopodobnie odbędzie się w tym mieście, o którym prezydent UFC Dana White informował wcześniej publicznie, że jest w planach organizacji na 2022 rok.

32-letni Gane będzie chciał się zrehabilitować po pierwszej porażce w zawodowym MMA, którą poniósł przez jednogłośną decyzją z mistrzem i byłym partnerem treningowym Francisem Ngannou na styczniowej gali UFC 270. Porażka przerwała passę 10 zwycięstw, na którą składały się zwycięstwa nad Derrickiem Lewisem, Alexandrem Volkovem, Jairzinho Rozenstruikiem i Juniorem Dos Santosem.

29-letni Tuivasa ma za sobą pięć zwycięskich walk, z których wszystkie wygrał przez nokaut. W lutym na UFC 271 Tuivasa odniósł największe zwycięstwo w swojej karierze, kiedy to wkraczając na terytorium wroga znokautował w pierwszej rundzie ulubieńca rodzinnego miasta Derricka Lewisa.

Na chwilę obecną nie ogłoszono jeszcze innych walk, które odbędą się 3 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.