UFC on ESPN 24: Rodriguez vs. Waterson – bonusy i konferencja prasowa

Chris Unger/Zuffa LLC

UFC rozdało cztery bonusy w wysokości 50 000 dolarów po sobotniej gali UFC on ESPN 24.

Dwóch zawodników zgarnęło bonusy za „Performance of the Night”, a dwóch innych zabrało do domu dodatkowe czeki za „Fight of the Night”.

Występ wieczoru: Alex Morono

Alex Morono (19-7 MMA, 8-4 UFC) wkroczył do co-main eventu przeciwko Donaldowi Cerrone (36-16-1 MMA, 29-16-1 UFC) z zaledwie tygodniowym wyprzedzeniem. W pełni wykorzystał swoją szansę. Morono ruszył na Cerrone pod koniec pierwszej rundy. Zranił go ciosem, a następnie kontynuował walkę aż do zwycięstwa przez TKO w stójce z przyszłym członkiem Hall of Fame UFC.

Występ wieczoru: Carlston Harris

Carlston Harris (16-4 MMA, 1-0 UFC) zapisał się w historii będąc pierwszym zawodnikiem z Gujany, który wygrał w UFC. Zmierzył się on z Christianem Aguilera (14-8 MMA, 1-2 UFC), którego poddał anakondą na otwarcie gali. Harris jest 19 zawodnikiem, który wygrał przez anakondę w UFC.

Walka wieczoru: Gregor Gillespie vs. Diego Ferreira

Gregor Gillespie (14-1 MMA, 7-1 UFC) miał duże problemy z Diego Ferreirą (17-4 MMA, 8-4 UFC) w pierwszej rundzie ich walki na głównej karcie. Ferreira wydawał się nawet bliski skończenia rywala. Gillespie jednak przetrwał tę rundę, a w drugiej zaczął się rozkręcać i ostatecznie poddał Ferreirę na 9 sekund przed końcem. Ponieważ Ferreira przestrzelił limit wagi, nie mógł otrzymać bonusu w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Poniżej konferencja prasowa po gali:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.