UFC Fight Night 88: Almeida vs Garbrandt na Extreme Sports Channel

UFC Fight Night ALMEIDA VS. GARBRANDT

W nocy z 29 na 30 maja o 3:00 Extreme Sports Channel zaprasza na galę UFC na żywo prosto z Mandalay Bay Events Center w Las Vegas. Walką wieczoru będzie starcie Thomas Almeida vs. Cody Garbrandt. W trakcie gali UFC Fight Night 88 zobaczymy także pojedynki: Barao vs. Stephens, Saffiedine vs. Story, Camozzi vs. Miranda, Masvidal vs. Larkin oraz Burkman vs. Felder.

Thomas „Thominhas” Almeida i Cody “No Love” Garbrandt zmierzą się w wadze koguciej. Brazylijczyk Almeida to jak do tej pory niepokonany zawodnik, który karierę w UFC rozpoczął w 2014 roku i od tamtej pory zwyciężył Gormana, Jabouina, Picketta i Birchaka. Garbrandt także ma za sobą same zwycięstwa w zawodowym MMA. Możemy się spodziewać, że w oktagonie skorzysta on z technik zapaśniczych, które są jednym z jego znaków rozpoznawczych. Czy to wystarczy, by pokonać bardziej doświadczonego Almeidę? Przekonamy się już w nocy z niedzieli na poniedziałek!

W trakcie gali na karcie głównej odbędzie się także m.in. walka Renan Barao vs. Jeremy Stephens. Barao był mistrzem dywizji koguciej w latach 2012-2014. Tytuł stracił na rzecz Dillashawa, z którym przegrał także w rewanżu w 2015 roku, nie odzyskując tym samym mistrzostwa. Ostatnia walka Stephensa również nie była dla niego zwycięska – podczas UFC 194 pokonał go Max Holloway.

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc, na fan page’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

UFC Fight Night: ALMEIDA VS. GARBRANDT już 30 maja o 3:00.

Powtórka 30 maja o 21:00.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *