UFC Fight Night 168: Jimmy Crute vs Michał Oleksiejczuk

Michał Oleksiejczuk i Jimmy Crute wrócą do Oktagonu na gali UFC Fight Night 168 w Auckland i zarówno dla jednego jak i drugiego będzie to powrót po przegranej w ostatniej walce.

Michał Oleksiejczuk (14-3 MMA, 2-1, 1 NC) rywalizujący w dywizji półciężkiej stoczy swoją piątą walkę w UFC. „Lord” będzie się starał odrobić porażkę, którą poniósł w ostatniej walce na gali UFC Fight Night 160, którą stoczył we wrześniu. Oleksiejczuk przegrał pojedynek z Ovincem Saint Preux, który skończył go w drugiej rundzie swoim firmowym poddanie – duszeniem Von Flue. W poprzednich dwóch pojedynkach Michał Oleksiejczuk pokonał przez TKO i KO w pierwszej rundzie Giana Villante i Gadzhimurada Antigulova.

Jimmy Crute (10-1 MMA, 2-1 UFC) doznał w ostatniej walce pierwszej porażki w zawodowej karierze. Australijczyk przegrał z Mishą Cirkunovem przez poddanie Peruvian necktie w pierwszej rundzie na gali UFC Fight Night 158 we wrześniu. Wcześniej „The Brute” pokonał przez poddanie Paula Craiga i przez TKO Sama Alvey’a. Do UFC Crute trafił dzięki zwycięstwu przez TKO z Chrisem Birchlerem na Dana White’s Tuesday Night Contender Series 14.

Gala UFC Fight Night 168 odbędzie się 23 lutego w Spark Arena w Auckland w Nowej Zelandii, a jej walką wieczoru będzie pojedynek w wadze lekkiej między Paulem Felderem i Danem Hookerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.