UFC Fight Night 121: Werdum vs Tybura – konferencja prasowa i bonusy

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Przedstawiamy nagranie z konferencji prasowej po gali UFC Fight Night 121 w Sydney, bonusy dla zawodników oraz frekwencję na trybunach.

Galę w Qudos Bank Arena w Sydney oglądało 10,021 kibiców. Wpływu ze sprzedaży biletów z bramek nie przedstawiono.

Gala UFC Fight Night 121 była jedenastym eventem UFC zorganizowanym w Australii i piątym w Sydney. Pierwsza gala w tym kraju odbyła się w 2010 roku. Galą z największą publiką w Sydney była UFC 127: Penn vs Fitch na której pojawiło się 18,186 kibiców, a wpływy z bramek wyniosły szacunkowo $3.5 miliona.

Gala UFC Fight Night 121 ustanowiła rekord najdłużej trwającej gali Fight Night z aż 10 pojedynkami zakończonymi przez decyzje w tym cztery niejednogłośnie i tylko dwoma zakończonymi przez KO/TKO oraz jednym poddaniem.

Bonusy w wysokości $50,000 za Performance of the Night powędrowały do Nika Lentza i Tai’a Tuivasa.

Nik Lentz pokonał przez poddanie gilotyną w drugiej rundzie faworyta bukmacherów Willa Brooksa, który w bardzo łatwy sposób oddał swoją głowę Lentzowi. Z kolei Tai Tuivasa został nagrodzony za akcję  końcówki pierwszej rundy w której kopnięciem na kolano podciął Rashada Coultera, a następnie znokautował latającym kolanem.

Bonus w wysokości $50,000 za Fight of the Night otrzymał tylko Damien Brown, ponieważ Frank Camacho pomimo wygranej nie zrobił wagi. Obaj zawodnicy stoczyli niezłą wojnę wymieniając się ciosami, kopnięciami, a Brown był bliski zwycięstwa przez duszenie zza pleców w pierwszej rundzie, ale Camacho zadawał mocniejsze ciosy zgarniając niejednogłośną decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *