UFC czyści listę zawodników – aż 30 zawodników usuniętych ze składu

Piątek okazał się sądnym dniem dla wielu zawodników znajdujących się na liście UFC, ponieważ usunięto z niej aż 30 nazwisk.

Strona UFCFightersInfo na Twitterze monitorująca bazę zawodników walczących w UFC poinformowała o bardzo dużej liczbie zawodników, którzy zostali usunięci ze składu. Część z tych zawodników nie było już aktywnych przez jakiś czas, natomiast pozostali nadal byli aktywni, co może być sporym zaskoczeniem. Wśród tych zawodników znajdziemy m.in. Brocka Lesnara (jak dotąd występ na UFC 200 był jednorazowy), Lorenza Larkina (wolny agent) oraz Cole Miller, który w zeszłym roku miał mocną różnicę zdań z organizacją.

Wśród tych zawodników znalazł się również jeden Polak Łukasz Sajewski, który stoczył w UFC trzy walki i wszystkie przegrał.

Nazwiska takie jak Miesha Tate i Antonio Silva również zostały usunięte z listy z wiadomych przyczyn. Była mistrzyni wagi koguciej zakończyła karierę natomiast „Bigfoot” walczy teraz w Rosji. Urijah Faber po zakończeniu kariery również został usunięty z listy.

Lista usuniętych zawodników:

Anthony Birchak
Clay Collard
Maximo Blanco
Geane Herrera
Brock Lesnar
Taylor Lapilus
Seohee Ham
Takeya Mizugaki
Brendan O’Reilly
Erik Perez
Lorenz Larkin
Rick Story
Jessamyn Duke
Cole Miller
Elvis Mutapcic
Joe Gigliotti
Fredy Serrano
Fernando Bruno
Yao Zhikui
Lukasz Sajewski
Joby Sanchez
Roman Salazar
Anton Zafir
Sean Santella
Sean Spencer
Thiago Tavares
Tiago Trator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *